Nowoczesne mieszkania lubią nietypowe pomysły. Jak zwykle sposobem na udaną aranżacje jest dobra koncepcja, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element aranżacji.

jadalnia

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Nie można zostawiać doboru drzwi na koniec. Już na wstępie trzeba zaplanować, czy to będą przesuwne drzwi, Wrocław ma wiele firm proponujących tego typu systemy, więc żeby uwzględnić wcześniej instalację, można zdobyć informacje na czym dokładnie się zasadza. Ideałem jest ukrycie drzwi (sprawdź: drzwi na taras) w ścianie.

Oszczędność przestrzeni

Nieduże mieszkania, na przykład jednopokojowe, potrzebują mądrego rozplanowania przestrzeni. Każdy stwierdzi, że dobrze otrzymać jeszcze jeden pokój. Mieszkania nazywane studio, dzisiaj tak chętnie kupowane, mają otwartą kuchnię, a to rozwiązanie ma wady i plusy. Dobrze jednak się osłonić, a do tego można wykorzystać właśnie drzwi. W sypialni natomiast szybko można wytworzyć specjalny kąt, służący do pracy albo jako schowek.

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

W dużych kamienicznych mieszkaniach też znajdą zastosowanie. Takimi drzwiami można dzielić potężne pokoje, dodając w ten sposób kolejnych pomieszczeń. Nie zawsze wymaga to generalnego remontu

Niektórzy, myśląc o takim rozwiązaniu, widzą nieciekawe drzwi harmonijki – czasy się zmieniły. Dzisiaj wybór tego tupu drzwi jest tak duży, że niełatwo od razu dobrać najładniejsze. Właściwie w każdym stylu da się dobrać nietypowy kolor i wzór. Bardzo modne też drzwi szklane Wrocław i inne największe miasta proponują największy wybór, więc przesuwne szklane panele można dopasować do własnego stylu i wyposażenia mieszkania.

Drzwi wewnętrzne - sypialnia

Autor: star5112

Najciekawsze drzwi

Przesuwne drzwi kupują ludzie, którzy chcą zaoszczędzić lub zwiększyć przestrzeń. Z kolei skrzydłowe drzwi pasują wszędzie tam, gdzie jest dużo miejsca. Przyzwyczailiśmy się do tego właściwie jedynego rozwiązania, więc jest pewnego rodzaju standardem. Dobrze zrobić atut z drzwi. miasto Wrocław ma zaskakujący wybór sklepów, czyli i ciekawego wyposażenia wnętrz. Drzwi potrafią przykuwać uwagę i stać się centralnym punktem mieszkania albo pokryć się sprytnie z resztą – wybór należy do projektanta.

Poznaj propozycję przedsiębiorstwa DA-BUD:
Wyświetl większą mapę

Źródło: Da-bud