Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która bierze wenę z otaczającego nas świata. Weną mogą być zarówno natura jak i czar wielkomiejskiego pejzażu. Miasta podsuwają pomysł wykorzystania dekoracji z kamienia i metalu albo dla mniej odważnych do wyboru fototapety z widokiem miasta.

Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Polska jak i światowa architektura jest coraz ładniejsza. Kolorowe elewacje wykończone, stalą lub kamieniem pięknie harmonizują się z otaczającą zielenią, rozprzestrzeniającą się wzdłuż współczesnych uliczek i staromiejskich ogrodów.

folie ochronne

Autor: Wastfoll

Z kolei po zmroku miasto zaczyna lśnić tysiącem świateł. Zwłaszcza w przypadku współczesnych dużych aglomeracji taki pejzaż nieraz powala z nóg. Takie wielkomiejskie pejzaże mogą stanowić świetną inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto ukazująca uroczą wielkomiejską architekturę ujętą za dnia lub nocy, jest dobrym pomysłem przyozdobienia domowych ścian.

Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki, przedstawiają miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach.

Kliknij w link i przejdź na witrynę twórcy. Tam odnajdziesz wiele rzetelnych informacji na przedstawiony tutaj zajmujący temat.

Fototapety prezentujące sznur typowych dla Nowego Jorku żółtych taryf czy obraz pięknie rozświetlonych w nocy wieżowców, mogą stanowić wspaniałą propozycję do ozdoby nowocześnie zaaranżowanego salonu lub sypialni.

Dużym uznaniem cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji jednobarwnej lub dwukolorowej. Wzmożony kolor, odznaczający się na tle stonowanego otoczenia, sprawia wrażenie trójwymiarowości. Decydując się na tegotypu fototapetę, warto pamiętać, że powinna ona współgrać z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.

Źródło: http://demur.pl/