Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki i dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia wynosi od 25 do 40 mkw. Kupują je zarówno inwestorzy, jak też rodzice posyłający swoje dzieci na studia.
Jeśli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny za mkw nie są niskie i wszystko wskazuje na to, iż taka sytuacja się utrzyma.

ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże nieduże mieszkania szybko się sprzedają, ponieważ stanowią dobrą inwestycję – zakup i wynajem małych mieszkań przynosi atrakcyjne zyski. Do kupna nieruchomości zachęca stabilizacja na rynku kredytów hipotecznych, która nastała po serii podwyżek marż oraz spadków dostępności. To co może zniechęcać do kupna mieszkania to z pewnością wyczerpanie puli środków z programu MdM. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław oferuje wiele interesujących lokalizacji, które wyróżnia chociażby dobra komunikacja z centrum miasta – idź do mojej strony. Najpopularniejsze rejony we Wrocławiu to od lat między innymi Gaj, Powstańców Śląskich, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Spore znaczenie dla nabywców nieruchomości we Wrocławiu z małym metrażem ma także bliskość uczelni wyższych.
porady

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli natomiast interesuje nas większy metraż, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław także ma sporo do zaoferowania. Inwestycje tego typu to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach stolicy Dolnego Śląska.

Czy taka problematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę serwis pomp mazowieckie, która odnosi się do omawianej kwestii, więc zapewne też Cię zainteresuje!

To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy oczekują spokoju. Zazwyczaj takie domy mierzą od 80 do 110 mkw, nierzadko są to moduły kondygnacyjne.

Na takiej powierzchni można zaaranżować salon z kominkiem, kuchnię w aneksie, wygodną sypialnię, przestrzenną łazienkę i pokój dziecka. Dla wielu atutem jest poddasze, które może stanowić kolejną sypialnię bądź pomieszczenie rekreacyjne – Bracia Juszczak s.c.. Do takiego domu najczęściej przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania.