Dzisiaj ciężko sobie wyobrazić, aby hotel funkcjonował bez komputerów. Jednakże, współczesny wiek spowodował, że uczyniliśmy krok naprzód – wprowadziliśmy do hoteli system nieomal sztucznej inteligencji.
Jeśli ktoś z nas kiedyś zatrudnił się w hotelu, zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma sprawami należy tam zarządzać.

oczekiwania

Autor: Björn S…
Źródło: http://www.flickr.com

prawo

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
bms hotel

Autor: Jessa Dow-Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Hotel to nie wyłącznie budynek, w którym należy zameldować przyjezdnych oraz wskazać im numer pokoju.

Jeśli myślisz, że omawiana kwestia jest intrygująca, wejdź na ten odnośnik, w najświeższym wpisie (http://iw-tom.pl/oferta/kontenery-modulowe) również znajdziesz coś wartego uwagi!

We współczesnych hotelach program komputerowe zarządzają oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ale także dostępem zatrudnionych do poszczególnych informacji oraz miejsc. Też praca baru oraz restauracji bywa objęta tego typu systemem. Nazywa się on BMS i jest wdrażany w dużej ilości hoteli na świecie oraz w naszym państwie. Skrót BMS pochodzi z angielskiego Building Management System. Daje szansę, by zwiększyć bezpieczeństwo w hotelu i usprawnia pracę personelu. Na dodatek, dzięki niemu jesteśmy w stanie okroić koszty utrzymania hotelu. Jeżeli jesteśmy menadżerem albo prezesem hotelu, to musimy zatroszczyć się o jego rozwój. Jeśli ciekawi nas System BMS hotel nasz powinien jak najprędzej zainwestować w to świetne rozwiązanie. Pomimo tego, że system może się początkowo wydawać zawiły, to tak naprawdę jest stosunkowo prosty.

Trzeba zaledwie kilka godzin szkolenia i każdy zatrudniony będzie poinstruowany o sposobie jego działania. Pamiętajmy, by iść z duchem czasu oraz troszczyć się o swój interes. Da nam to możliwość, by zwiększyć dochody.