W biurze, gdzie pracujemy z komputerem, nie trzeba się przebierać. Jednakże w innych zakładach otrzymujemy ciuchy robocze.
Z reguły właściciel firmy musi dostarczyć nam ciuchy robocze.

szafy socjalne

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Także buty, jeżeli jest taka konieczność. Wymagają tego różne ustawy BHP. Niekiedy ciuchy muszą być specjalne, ponieważ potrzebują wielu wzmocnień albo odblasków. To samo dotyczy butów. W niektórych sektorach przemysłu albo przetwórstwa wymagane bywają również rękawice czy gogle. To wszystko można wyczytać z przepisów. W tego typu magazynach niezbędne są więc pokoje, gdzie będą znajdować się szafy socjalne. W nich zatrudnieni będą mogli zostawić swe prywatne rzeczy i przebrać się w ciuchy do pracy.

Jeżeli pragniesz szybko znaleźć zbliżone artykuły dotyczące omawianego zagadnienia, zobacz dodatkowe info (http://www.iw-tom.pl/wynajem/) na innej tego typu witrynie.

Szafki z reguły zamykane są na kłódkę. Można zatem w nich zostawić także saszetkę oraz dokumenty. Co poniektóre modele mają też wmontowaną w zestaw ławkę. Dzięki temu można usiąść podczas przebierania albo wiązania butów. Zwykle takiego typu szafki wyprodukowane bywają z metalu. Mogą mieć różne kolory. Na zamówienie są w stanie one odzwierciedlać kolory logo naszej firmy. Oczywiście będzie to dodatkowo płatne, ale będzie przyjemnie wyglądało. Można kupić różne modele oraz wielkości szafek. Mogą być one wąskie, a wysokie lub zachodzić na siebie niczym dwie litery L.

Szafy najczęściej sprzedawane bywają w segmentach, które da się bez kłopotów poszerzać. Zatem decyzja o tym, ile tak naprawdę powinno ich stać w jednym ciągu, będzie zależna do kierownika.