Wystrój wnętrz to niełatwe wyzwanie. Od razu piszemy, że wpis ten jest przeznaczony dla panów, ponieważ kobiety mają talenty dekorowania wnętrz w genach. A mężczyźni, no cóż, większość z nich narzeka na wielkie katusze, gdy staje przed nimi wybieranie takich elementów, jak właściwe firany do salonu lub kolor ścian.

Rolety czy firanki

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Dzieje się tak z takiej przyczyny, że panowie mają odmienną konstrukcję mózgu. Tylko niewielki procent facetów posiada talenty designerskie. Poza tym wiele analiz z dawnych lat udowodniło, że faceci posiadają wrodzone problemy z rozróżnianiem kolorów. Właśnie z tej przyczyny facet widzi tylko niebieski, a kobieta widzi kilkadziesiąt różnych odcieni.

Ale jest też poważniejsza przyczyna, mianowicie fakt, że przytłaczający procent panów po prostu się nie interesuje dekoracją wnętrz. Nie pociągają ich modne firany do salonu czy inne tapety. Co w takim wypadku ma począć facet, gdy ma zająć się tą trudną sprawą (Zobacz propozycję: damnet.pl/produkty/oswietlenie)?

Autor: KLOSE

Rozwiązania znamy w zasadzie 3. Przede wszystkim facet może zapytać partnerkę, która ogarnia aranżacje wnętrz, o wsparcie w tej kwestii. To banalna metoda. Trzeba naturalnie pomocną kobietę obdarować nagrodą, chociażby piękną bombonierką bądź bukietem kwiatów. To rozwiązanie ma jeden słaby punkt – bywa, że nie ma kogo zapytać o takie wsparcie.

Kolejne rozwiązanie, wymagające większych nakładów pieniężnych, to zatrudnienie pracownika, który dekoruje wnętrza domów. Taki fachowiec zajmie się całością zadania, wystarczy wyznaczyć mu, ile może na to wydać twoich pieniędzy oraz opisać mniej więcej wizję wyglądu lokum.

Darmową i na dodatek możliwą do zrealizowania dla wszystkich metodą jest skorzystanie z WWW. W sieci funkcjonuje sporo fajnych portali sieciowych, na których są wskazówki na tematy takie, jak wystrój wnętrz i zakup właściwych mebli do jadalni. Wartym uwagi sposobem jest także sprawdzenie ofert sklepów branżowych, by poznać aktualny asortyment.

Masz możliwość, żeby tutaj przeczytać ciekawy news? Chcesz więcej? Więc naciśnij hiperłącze (http://www.ulpa.com.pl/kategoria-produktu/maty-przemyslowe/maty-antyzmeczeniowe/) i przejdź na następną stronę z różnymi wpisami.