Wyposaż własny dom i nie daj się wystrychnąć na dudka

Zainteresowanie wielkimi posiadłościami spada. Pojawiła się tendencja na mieszkania o niewielkim metrażu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej z dosyć dużymi ogródkami. Kontrahenci kupują ekonomiczne rozwiązanie – małe domki wielkości około 100 metrów kw. Przekłada się to na oszczędności podczas nabywania jak i w powszednim zarządzaniu.

Urządź swoją alkowę

Alkowa to twój domowy azyl. Obojętnie, jaki styl aranżacji wybierzesz – współczesny, orientalny, poetycki czy retro, to jedno musi być pewne – musi być niczym z marzeń. Alkowa jest oazą wypoczynku, poprawnie zaplanowana i wyekwipowana gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Aranżując ją musimy zadbać o stworzenie klimatu służącemu wypoczynkowi i wybrać należyte, funkcjonalne umeblowanie.

Co może dla nas wykonać architekt wnętrz?

Architekt pomieszczeń zajmuje się planowaniem wnętrz. Częstokroć się zastanawiamy, czy opłaca się skorzystać z rad architekta pomieszczeń?
Miej na uwadze, iż projektant mieszkań będzie w stanie z domem uczynić prawie wszystko – projekty mieszkań uwzględniają roboty od burzenia murów, przez zaprojektowanie sprzętów, do doboru Kolorów a także tkanin.