Każdy strop to poziomy element, który od jednej strony jest posadzką, a z drugiej sufitem. Bezpiecznie i trwale wykonany musi odpowiednio przenosić ciężar na pionowe fragmenty budynku – ściany, czy kolumny. Nowoczesną techniką są w tej specjalności stropy Teriva.

Ich właściwością jest obciążenie charakterystyczne równomiernie rozłożone ponad ciężar własny budowli. Stropy Teriva zbudowane są z belek z dźwigarami kratowymi, betonowej wylewki, którą tworzy się na budowie i pustaków stropowych. Stropy Teriva (sprawdź ) to nowoczesne oraz zweryfikowane rozwiązania poświęcone dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, jak i użyteczności publicznej – a więc dla wszystkich.

Jeśli czytasz prezentowany artykuł to oznacza, że temat Cię bardzo zafascynował – kliknij odnośnik do strony (https://anotis.pl/oferta/), a odnajdziesz równie atrakcyjne informacje.

jadalnia

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame

Podczas budowy budynku nie może również braknąć kominów, a to co w najwyższym stopniu jest niezbędne to systemy kominowe (więcej ). Krótko ujmując – systemy kominowe to wielowarstwowe kominy, które odprowadzają spaliny z pomieszczeń na dwór. Te wyjścia przystosowane są do pracy z każdym typem opału: gazu, węgla, drewna, oleju opałowego a również innymi.
Systemy kominowe wytwarza się ze stali szlachetnej a także kwasoodpornych ceramicznych rur. Za sprawą zastosowania tych surowców umożliwione jest właściwe utrzymanie temperatury w przewodzenie spalinowym.
Systemy kominowe to również bezpieczeństw i pewność, że zostanie zachowany odpowiedni ciąg spalinowy. Nowatorskie i specjalistyczne rozwiązania umożliwiają wykorzystać systemy kominowe zasadniczo w każdym typie budynków.

Systemy kominowe to oferta, którą niewątpliwie należy obudować, a najlepiej do tego nadają się pustaki kominowe (więcej ). Są one wyprodukowane z keramzytobetonu, co zapewnia im znaczną ognioodporność, izolację akustyczną, a też są wytrzymałe na skutki temperatur i sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Pustaki kominowe są solidnym oraz mocnym budulcem, a z innej perspektywy lekkim, co umożliwia błyskawiczne i proste wznoszenie rur wentylacyjnych. Za sprawą tego pustaki kominowe nie ciążą formie ścian i stropów, a co za tym idzie są bezpieczne.