„Szklana pogoda, szyby niebieskie od telewizorów”, dawniej wszystkie okna wyglądały tak samo, jeśli blask TV wieczorem ich nie „ożywiał” to za dnia prezentowała się w nich jakaś nie zawsze ciekawa firanka. Cóż nie ma co wracać do niezbyt kolorowej przeszłości, bo dziś jest już całkiem inaczej. W do naszych mieszkań kupujemy różnego typu okienne dodatki.

okna

Autor: OKNOPLAST-Kraków
Niektóre osoby nadal kupują zasłony inni postawili na rolety okienne fivaro.pl. Jeśli chodzi o rolety okienne to trzeba przyznać, że wybór w sklepach jest bardzo duży począwszy od materiału, z jakiego są stworzone rolety a skończywszy na ich kolorystyce. Do tego rolety okienne są robione na wymiar a co najlepsze nie musimy nigdzie wychodzić by je kupić. Internet pozwala nam na zakup tego rodzaju produktów okiennych. Internetowe przeglądarki pozwalają nam zobaczyć, jakie rolety okienne w ogóle dostępne są na rynku i na pewno znajdziemy te, które będą najbardziej pasowały do naszego mieszkania.

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w obecnych czasach rolety okienne są częściej stosowane w oknach naszych domów niż typowe karnisze z zasłonkami. Jest to związane z kosztami, ale też z tym, że rolety są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu, tzn. nie trzeba ich prać. Wystarczy, że raz na jakiś czas je przetrzemy ściereczką. To kolejny plus rolet, która jest nie do przecenienia.

okna

Źródło: www.okna-drewniane.eu

O plisach na spódniczce chyba wszyscy słyszeli, ale kto słyszał o plisach okiennych? Plisy okienne fivaro.pl/plisy/okienne, czyli specjalne żaluzje plisowane są ostatnio bardzo modne. Jeśli nie podobają nam się klasyczne rolety możemy postawić właśnie na plisy okienne. Producentów tego rodzaju żaluzji okiennych jest wielu, więc oferta związana z tym produktem jest bardzo bogata.

Jeżeli nie do końca przekonują nas tego typu wariacje to warto pomyśleć o kilku plusach m.in.

Czy masz chęć poznać omawiane zagadnienie? Jeżeli tak, to sprawdź rekomendowany link (http://centrumstyropianu.pl/), a na pewno odnajdziesz tego typu newsy, które okażą się niesamowicie potrzebne.

plisy okienne mogą być opuszczane z góry do dołu i odwrotnie, ta opcja nie ma zastosowania przy tradycyjnych roletach, ani też przy zwykłych żaluzjach.

Możemy też wybrać wariant z zasłonięciem jedynie konkretnego fragmentu okna. Tego typu nowoczesne rolety stosowane we wnętrzach mieszkań, są ciekawym pomysłem, który będzie interesującym elementem wystroju. Na sto procent plisy okienne będą perfekcyjnym uzupełnieniem całej aranżacji mieszkania. Modele plis okiennych są w wielu różnych barwach nie musimy , więc martwić się, że nie znajdziemy współgrającego z wnętrzem odcienia plis okiennych.