Wyjątkowe atuty, jakie mają bezsprzecznie dachy zielone, to w szczególności ekologia, wielofunkcyjność oraz możliwość zapewnienia sobie doskonałego miejsca na odpoczynek. Wyjątkowy relaks na łonie natury również w mieście? Już dziś nie musi pozostawać to jedynie w kręgu marzeń. Taką możliwość dają Państwu nasi specjaliści, którzy ciągle wdrażają nowe systemy oraz udoskonalają dziś proponowane.

Charakter dachów płaskich – opinie ekspertów

Prace na płaskim dachu

Autor: TAFE SA Electrical Engineering
Źródło: http://www.flickr.com

Materiały, z jakich wykonywane są przez nas dachy (zobacz dachy zielone) płaskie, są rewelacyjnej jakości. Specjalnie wybrane oferty mają to do siebie, że sprawdzają się rewelacyjnie. Kiedy chodzi o tego rodzaju dachy, niezwykle istotna jest izolacja termiczna. Dobrze dobrane łączniki mechaniczne wspierają pełną konstrukcję. Od nas jako użytkowników tego rodzaju dachów zależy, jakie rośliny będą zasadzane oraz jak całość będzie się prezentować w bliskiej przyszłości.

Dachy zielone – możliwości są nieograniczone

Opinia konsumentów ma dla nas niezwykłe znaczenie, więc gwarantowane przez nas dachy zielone muszą być bezbłędne. Naszym konsumentom możemy zagwarantować stuprocentowo doskonałą jakość i gwarancję znakomitego poziomu wykonania oraz wykończenia takiego dachu. Ogród w Twoim domu to coś, co możemy Ci zagwarantować już dzisiaj. Opcje na rynku są niezwykle szerokie, wystarczy tylko jasno określić swoje wymagania. Jesteśmy dla naszych klientów cały czas, by dawać z siebie sto procent w każdym przypadku indywidualnie.

Na czym polega konstrukcja dachów płaskich – wskazówki specjalistów

Wybierane przez Polaków często rozwiązania to właśnie dachy płaskie. Nasi specjaliści każdy dach płaski przed finalnym oddaniem do użytku poddają szeregowi testów, patrząc na ich szczelność. Jakakolwiek nieprawidłowość jest od razu naprawiana, co ma spore znaczenie wobec zaufania. Taki test przeprowadza się niezwykle często z użyciem wody. Mnogość ulepszeń oraz rozmaitych innowacji ma niemały wpływ na odbiór takich dachów na rynku. Gwarancja i zaufanie – to nas odróżnia!