Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu – zarówno te na zewnątrz jak i te w środku mieszkania. Od nich zależy bezpieczeństwo, wygoda i wygląd oraz design naszego domu. Przede wszystkim każda osoba pragnie, aby jego drzwi były użyteczne przez długie lata. Kupując nowy produkt istnieje dylemat, które z nich wybrać zakupić, w taki sposób, żeby spełniały wszystkie te funkcje.

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen

Autor: Classen
Źródło: Classen
Naprzeciw wszystkich tych wyzwań firmy DRE oraz Classen, zawierające w swej ofercie modele spełniające owe oczekiwania. Przedsiębiorstwo Dre jest marką solidnych oraz stylowych drzwi wewnętrznych. Dla klientów pragnących wpuścić nieco światła do mieszkania firma posiada w asortymencie Drzwi DRE Vetro A5. To drzwi łatwe w montażu. Wykonane są z drewna iglastego, lub płyty. Drzwi ozdobione ładną okleiną, która rozjaśnia je i wprowadza nieco kontrastu. Zblizoną, aczkolwiek różniącą się propozycją są drzwi Vetro. Stworzono je z płyty MOD oraz dodatkowo wzmocniono sklejką. Oprócz tego – tak jak w poprzednim modelu – znajduje się na nich szyba ozdobna. Są to idealne drzwi do pokoi dziecięcych. Rozjaśnią pokój oraz będą idealnie pasowały do pokoju dziecka.

Następna firma – Classen ma w swym asortymencie panelepodłogowe, akcesoria z drewna i drzwi. ciekawą opcją dla koneserów klasycznych wzorów
powstał model drzwi Classen Century 3. Ich szczególnym atutem jest prostota, który współgra dobrze z każdym domem. Drzwi – ościeżnica stają się elementem ciekawego wyposażenia wnętrza. Wykonanie również z drzewa iglastego lub płyty MDF powoduje, że są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Drzwi zaopatrzone są w matowe szyby, które wpuszczają do pomieszczenia wiele światła.

Kolejna oferta – drzwi Family Door Century 1 to produkt marki Family Door. Wzór to propozycja dla osób ceniących sobie szyk połączony z prostotą. Zaprojektowane w barwie ciepłego brązu sprawią, że nasze mieszkanie zyska na przytulności.
Wersja bardzo ekonomiczna – niewielka cena łączy się z wysoką jakością, którą chwalą sobie klienci.