Tego rodzaju sprzęt jak kamera termowizyjna czy też video wall są polecanym rozwiązaniem jeżeli chcielibyśmy mieć możliwość rejestracji obrazu przy pomocy wysokiej jakości sprzętu
Współcześnie, dzięki rozwojowi Techniki możemy bez problemu rejestrować obraz nawet z dużych obszarów.

video wall

Autor: Ed
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko za sprawą wykorzystania tego rodzaju sprzętów jak na przykład kamera termowizyjna czy drony. Mamy także możliwości prezentowania obrazu na video wall.
Termowizja jest obecnie popularna i nierzadko stosowana tam, gdzie potrzebne jest zastosowanie podczerwieni. Zapewnia dostrzeżenie występujących szczegółów – między innymi dotyczących temperatury, jakie w typowych warunkach byłyby niemożliwe do dostrzeżenia. Kamera termowizyjna wyłapuje dany obraz i przekształca go w obraz dwuwymiarowy, jaki możemy oglądać na wyświetlaczu – kamera termowizyjna .chłodnie warszawaKamera tego rodzaju może występować w rozmaitych wersjach, między innymi w wersji kieszonkowej, w ten sposób może być stosowana w różnych warunkach i do różnego typu prac. Popularne jest na przykład zastosowanie takich urządzeń w budownictwie, choć oczywiście nie tylko w tym zakresie.
Pistolet z silikonem

Autor: busbeytheelder
Źródło: http://www.flickr.com/photos/busbeytheelder/3492173143/
Rzecz jasna samo rejestrowanie obrazu to nie wszystko. W wielu dziedzinach kluczową rolę pełni także jego odpowiednia ekspozycja – video wall. Współcześnie bardzo często wykorzystuje się video wall, czyli ściany mulitmedialne, na których wyświetlane są rozmaitego typu obrazy, filmy lub animacje.

Obraz może pozostać nieruchomy lub ruchomy, natomiast ważną jego cechą jest to, że wyświetla się go w formie przekazu na wielu ekranach i jest wysokiej jakości, co oznacza, że cechuje go wysoka rozdzielczość i tym samym wyraźny, rzeczywisty przekaz. W ten sposób mamy do czynienia z transmisją, która doskonale odwzorowuje rzeczywistość .