Podczas kupowania mieszkania lub nieruchomości już na początku, przed rozpoczęciem poszukiwań naszego lokum, pojawia się potrzeba wyboru – pomiędzy rynkiem wtórnym i pierwotnym.

meble

Autor: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Źródło: www.rheinzink.pl
Jak informują badania ponad połowa osób nawet nie rozpatruje zakupu mieszkania z rynku wtórnego, a kolejne 20 % wolałoby kupić mieszkanie od dewelopera, a nie od osoby drugiej. Każda z opcji ma własne plusy i minusy. Kredyty pod hipotekę prawie nigdy nie są przyporządkowywane wyłącznie rynkowi pierwotnemu lub rynkowi wtórnemu. Jednak należy wiedzieć, jakie procedury w banku łączą się z rynkiem deweloperskim, a które z rynkiem wtórnym. Zakupić więc lokal od dewelopera, czy też nie? Przeszukując mieszkania rynek pierwotny mieszkania rynek pierwotny ma sporo do zaoferowania. Dookoła zauważamy powstające osiedla mieszkaniowe. Jednym z okoliczności są znacznie korzystniejsze warunki kredytowania. Przykładem jest choćby program MDM, zastrzegający sobie, że lokale które biorą udział w programie mają obowiązek pochodzić z rynku pierwotnego. Postanawiając o zakupie mieszkania z rynku pierwotnego unikamy wielu niepotrzebnych formalności, nie angażujemy pośredników a także jakichkolwiek agencji nieruchomości. Całość dokonujemy w jednym, u dewelopera.
firmy budowlane

Autor: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com
Własne mieszkanie na początku jest warte więcej aniżeli mieszkanie z rynku wtórnego. I wreszcie względy estetyczne. To my podejmujemy decyzję o wyglądzie lokalu już na starcie.

Gdy ten materiał będzie przez Ciebie przestudiowany, kliknij także na odmienny pełny raport (https://www.technologiepgnig.pl/oddzial-produkcji/uslugi/), który zawiera równie wciągające treści.

Wybierając mieszkania zobacz mieszkania na rynku pierwotnym w stanie surowym posiadamy pełne pole do popisu pod względem aranżacji i dekoratorskim.

Zaoszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu i środków na usuwaniu części poprzedniej wersji mieszkania. Aranżacja wnętrza i jego konfiguracja jest dokładnie taka, jaka chcieliśmy by była.