W przeszłości ludzie pragnęli mieszkać w dużych miastach i dlatego przeprowadzali się tam z wiosek. Dzisiaj tendencja zdaje się odwracać – patrząc na ilość domów stawianych poza miastem.
Prawdą jest, że miasto zapewnia większe szanse rozwoju aniżeli wieś.

buduj z głową

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
To w mieście znajdują się akademie i korporacje, gdzie można dostać dobrą posadę. Jednak, i tak coraz większa liczba ludzi zaczyna się budować (rekomenduję systemy oddymiania mercor) za miastem. W głównej mierze bywają to ludzie starsi, którzy zakończyli już swoje kariery i pragną uciec od zgiełku miasta. Jeśli budowę rozpoczynają ludzie młodzi, to zwykle z tego powodu, że mają zawody, które nie wymagają częstego dojazdu do pracy. Zwykle są to informatycy oraz architekci. Kiedy zaczynamy budowę swego wyśnionego domu, to zwykle potrzebny jest nam projekt. Możemy kupić jeden z wielu, które wyszukać da się w sieci. Tak jest najtaniej. Biorąc pod uwagę, że budowanie domu, to spora inwestycja, to nie powinniśmy szastać pieniędzmi. Jeżeli nie jesteśmy zbytnio bogaci, to powinna stale zapalać się w naszej podświadomości lampka – buduj z głową. To bardzo istotne, ponieważ może się po pewnym czasie okazać, że koszty nas przerosną. Rzecz jasna, powinniśmy się starać zamawiać materiały budowlane najlepszej klasy, ale mimo wszystko trzeba uważać na to, żeby nie przekraczać budżetu.

Najlepiej byłoby posiadać plan finansowy i starać się go trzymać. Należy podejmować przemyślane decyzje, gdy stawiamy dom, gdyż jest to znaczna inwestycja.