W przypadku urządzania wnętrza mieszkania istotna jest nie tylko funkcjonalność, ale też piękno. Bogactwo artykułów wykończeniowych powoduje, że dziś każdy może zaaranżować mieszkanie tak, jak mu się podoba.

Ściany są bardzo ważne – udekoruj je pięknie

Kiedy Następnym

biała lampa na biurku

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

urządza się wnętrze mieszkania, poszukuje się również niebanalnych oraz oryginalnych dekoracji, gdyż to właśnie one decydują o charakterze wnętrza. Nieraz zapomina się o tym, że najpiękniejsze ozdoby tkwią w detalach lub najprostszych rozwiązaniach. Doskonałą dekoracją wnętrza może być sama ściana, starczy zastosować właściwe materiały wykończeniowe. Dzisiaj wyjątkowo modna jest stara cegła zobacz starą cegłę. Ściany z tego rodzaju cegły bywają stosowane w przeróżnych pomieszczeniach, jak przykładowo: salony, kuchnie albo łazienki. Ten materiał(zobacz oferta prez odlew) czasem bywa stosowany też w obiektach komercyjnych albo rozrywkowych, jak puby lub sklepy.

Płytki gipsowe dekoracyjne również się sprawdzą

Pokój dzienny

Autor: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com

ciekawym artykułem wykończeniowym dla ścian jest płytka gipsowa. Tego rodzaju płytki zazwyczaj są wytwarzane w białym lub jasnym odcieniu, zatem pasują do nieomal każdego projektu. W tych czasach biel okazuje się bardzo modna we wnętrzach mieszkalnych, szczególnie zaś w salonach i kuchniach.

Właśnie tam na ogół wykorzystuje się podobne płytki dekoracyjne, choć czasem można je napotkać także w hallach i na klatkach schodowych. Charakteryzują się one nowoczesnym designem oraz naprawdę świetnie się przedstawiają, a na dodatek można je uzupełniać różnorakimi ozdobami.