Nie znajdziemy oczywistej odpowiedzi na pytanie o najważniejszą cechę mieszkania. Można jednak przyjąć, że miejsce jest jednym z ważniejszych argumentów podczas wyboru decyzji o wynajęciu czterech kątów w Pruszkowie. Współcześnie czas, stanowi dla każdego, najbardziej pożądany towar pierwszej potrzeby.

Wnętrze mieszkania

Autor: Jess Pac
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego, szybkość poruszania się, jest wyznacznikiem kierunku w poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia Pruszków (sprawdź więcej).

Lokalizacja Pruszkowa i dobra z tego płynące, są największym atutem miejscowości. Nowo otwarta autostrada A2, za sprawą Węzła Pruszków, zapewnia sprawne połączenie miejscowym, zarówno ze stolicą jak i pozostałym obszarem Polski. Czas przejazdu do Warszawy to jedyne 20 min. jazdy samochodem. Jest to niekwestionowany mocny punkt Pruszkowa, w stosunku do pozostałych podwarszawskich gmin.

Korzystna, lokalizacyjna i transportowa charakterystyka Pruszkowa, jest interesująca i intratna dla biznesu, rozwoju inwestycji i rozwoju gospodarczego Pruszkowa. Kompleksowy dostęp do sieci połączeń komunikacyjnych zwłaszcza z metropolią warszawską, spełnia oczekiwania mieszkańców Pruszkowa, względem edukacji, lecznictwa, dostępu do ośrodków kultury – teatrów, filharmonii, kin. Pruszków jest miastem, w którym dba się o kondycję fizyczną od małego, w którym krzewi się aktywny tryb życia, tworzy się modę na ruch. Bazę sportową Pruszkowa stanowi kryta pływalnia, hala(zobacz testy szczelności pomieszczeń gaszonych) sportowa z siłownią oraz stadion wraz z boiskami do treningu, stwarzający szansę trenowania różnorodnych dyscyplin sportowych, zarówno przez młodzież jak i dorosłych.

Salon w mieszkaniu

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com

Bogata propozycja, skierowana w szczególności do dzieci i młodzieży powoduje, że miasto Pruszków jest dobrym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi. Znaczną liczbę mieszkańców oraz turystów, przyciąga historyczny Park Potulickich, gdzie czeka na nich mnóstwo atrakcji. Park Potulickich w Pruszkowie, jest jednym z najcenniejszych przyrodniczo i bardzo interesujących krajobrazowo, terenów w mieście. Park Potulickich nazywany też przez mieszkańców „gliniankami”, stanowi idealne miejsce do odpoczynku i chwili wyciszenia. Urokliwe alejki spacerowe, drewniany pomost z miejscem gastronomicznym i sporej ilości place zabaw dla dzieci, czynią to miejsce wyjątkowym.