Pomimo, że dekoratorzy wnętrz niesłychanie nierzadko prześcigają się w propozycjach nowych aranżacji, jedna rzecz od lat ciągle pozostajemodne – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym początkowo wydawało się to mało eleganckie, uświadamiają sobie czar i osobliwość tej recepty.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Wrażenia wizualnewzrokowe jakich poznajemy patrząc na tak wykończoną stronę sprawiają, że liczba skłonnych na taki system zamiany dekoracji domu ciągle rośnie. Bardzo dużą korzyścią jest to, że ta niemłoda cegła na ścianę jest metodą długotrwałym (w najnowszym artykule na in-stone.pl), a często też bezapelacyjnie taka dekoracja zostaje na zawsze.

Jeśli uważasz, że opisywany tekst jest interesujący, prędko przeczytaj ponadto szczegóły w linku (http://decorationnowak.pl/), wtedy z pewnością zapamiętasz więcej danych.

Nie ulega tak ekspresowo rozkładowi jak fototapeta. To częste rozwiązane używane w pokojach gościnnych czy też dużych salonach. Zazwyczaj dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomijając fakt, że na początku barwa wydaje się zbyt ciemny, wcale nie dodaje to pomieszczeniu mroczności jak uważają niedowiarki raczej tworzy bardzo nowatorską strukturę aranżacji. Wnętrze nabiera wówczas rzadkiego kolorytu.Bardzo często stara cegła na ścinę jest montowana na tej stronie, na której stoi łózko , dzięki czemu wspaniale współgra na tle nowoczesnych mebli.

Kolejną plusem poza nowoczesnością i niesłychaną trwałością jest to, że jest niezwykle prosta w utworzeniu i nie trzeba być fachowcem z dziedziny budowlanej, aby samemu utworzyć takie cudo. Należy dodać, że stara cegła na ścianę jest osiągalna w różnych odcieniach i barwach, dlatego też każdy uważny znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (sprawdź więcej o tym). Dzięki temu jest to rozwiązanie dla każdego niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich kolorach jest dotychczas urządzone. Niebywale ważnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo kosztowne sposób biorąc pod uwagę trwałość i żywotność. Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę to rozwiązanie da długi, długi czas i zawsze pionierskie.