Każdy kocha lato, gdy jest na wczasach. Jednak tropikalne upały w metropolii są w stanie człowieka totalnie wyprowadzić z równowagi.
Wakacyjne miesiące w naszej ojczyźnie w ostatnim czasie są upalne.

samsung prestige

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
rachunki

Autor: Timm Meunier
Źródło: http://www.flickr.com
powietrze drży, a asfalt się roztapia. W mieście jest to bardzo odczuwalne, ponieważ w betonowej dżungli temperatura jest jeszcze większa. W szczególności niebezpieczne jest to dla małych szkrabów i seniorów. Tak jak większość biurowców i sklepów ma już zamontowane klimatyzatory (taka moda przybyła z USA), to zakładanie klimatyzacji w domach to w naszym kraju nowość. Jednak sektor prywatnych konsumentów rośnie w nieziemskim tempie. Naprzeciw wymaganiom klientów wyszła spółka Samsung.

Nasze nowe teksty są równie zajmujące, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj części do wózków widłowych i przeglądaj rzetelne wiadomości. Zapraszamy!

Wypuściła na rynek linię klimatyzatorów, które noszą piękną nazwę Prestige. Są one niebywale eleganckie. Ich design będzie się więc pasować do wnętrz także najbardziej wymagających klientów. Są to oczywiście klimatyzatory naścienne. Zajmują niedużo miejsca, a są niezwykle skuteczne. Są w stanie ochłodzić dużą przestrzeń, przy czym są ciche i zużywają mało prądu. Z prawej strony urządzenia widnieje mały panel, na którym pokazuje się informacja o temperaturze w pokoju. Samsung Prestige nie tylko ochładza powietrze, ale też oczyszcza je z drobnoustrojów i alergenów dzięki zainstalowanemu jonizatorowi.

Jak każde urządzenie XXI stulecia również i ten model może być regulowany przez telefon albo komputer. W tym celu posiada wbudowaną funkcję Wi-Fi. Wówczas możemy nim kierować zdalnie.