Statuetka „Acanthus Aureus” przekazywana jest wystawiającym za stoiska, których propozycje architektoniczne oraz graficzne najrzetelniej ukazują utworzenie strategii marketingowej firmy np. takiej jak portal budowlany, a również sprzyjają konstruowaniu rzetelnego wizerunku biznesu i tworzą atmosferę właściwą dla bezpośredniej komunikacji z kupującym. Konkurs ów jest koordynowany przez spółkę Międzynarodowe Targi Poznańskie, realizatora targów.

Stoisko targowe

Źródło: targorent.pl
Nagrody idą do firm na stoiskach których umiejętnie wykorzystano zarówno typowe towary firm, jak i ciekawe aranżacje. Wykonanie wystawiennicze to w mnóstwo przypadkach pokaz naprawdę wyjątkowego designu wystawienniczego. Możemy zauważyć, iż gonimy świat. Międzynarodowe Targi Poznańskie – w skrócie MPT od 2003 roku przeprowadzają konkurs o nagrodę Acanthus Aureus (więcej na stronie). Odbywające się w Poznaniu targi skupiają co roku prawie 130 przedsiębiorstw reprezentujących czołówkę producentów oraz dostawców maszyn budowlanych, pojazdów i sprzętu budowlanego. Równocześnie z targami, organizowane są targi CENTRUM BUDOWNICTWA oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS. Razem imprezy te odwiedziło ponad 51 tys.

Jeżeli potrzebne Ci uzupełniające wiadomości na prezentowany tutaj temat, to bez wątpienia potrzebne Ci to bogate wiarygodne źródło (http://kesbet.pl/produkty/stojaki-na-rowery/).

profesjonalnych oglądających, reprezentujących prawie wszystkie sektory budownictwa. Niejednokrotnie dopisują również goście z zagranicy, co mówi o międzynarodowym charakterze poznańskich targów.

Na styczniowe coroczne święto sekcji budownictwa, jak zwykło się mówić o poznańskich targach budowlanych, zwykle czekamy cały rok, z uwagą obserwując rozwój sytuacji na rynku. Po co? Gdyż nastroje panujące podczas tego najważniejszego w owej części Europy, spotkania reprezentantów niemalże wszystkich sektorów branży budowlanej są odbiciem współczesnej koniunktury w całej gospodarce.

Przyjazd do Poznania w styczniu oznacza możliwość zetknięcia się z najlepszymi producentami i dostawcami na rynku, ale też wiąże się z możliwością uczestniczenia w wielu ciekawych imprezach i prezentacjach o charakterze branżowym. Na poznańskich targach budowlanych, głównie są cztery imprezy tematyczne, a też kilkadziesiąt różnorakiego rodzaju eventów skierowanych do różnorakich grup zainteresowanych, w tym do wykonawców (np. ogromnych projektów budowlanych), architektów, inżynierów budownictwa, deweloperów, samorządowców a także inwestorów indywidualnych.