Już od kilku tygodni istnieje w internecie wartościowy ranking serwisów projektowych. Na stronie budowlanym umieszczone są adresy witryn związanych z projektowaniem domów i obiektów o przeznaczeniu mieszkalnym, skrótowe wzmianki odnoszące się do profilu działalności firm i tematyki poruszanej na ich stronach oraz oceny, obliczane na podstawie głosów oddanych przez internautów.

dom

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
Główna klasyfikacja opiera się na sumie ocen za jakość projektów, charakter ich prezentacji (powiększanie rzutów, ilość wizualizacji, forma rysunków itd.) oraz jakość obsługi (odpowiedzi na e-maile i telefony, szybkość kontaktu).

Na podstawie cząstkowych ocen powstaje ranking prezentujący najlepsze biura projektów i pracownie przygotowujące projekty na zamówienie klientów.

Są tutaj niezwykle absorbujące tematy, jednak kliknij bez obaw tutaj, ponieważ to naprawdę unikalna witryna (www.jaspol.pl/) – ona też Cię zainteresuje!

Sprawdź

Każda osoba, po skorzystaniu z usług danego biura projektowego bądź pracowni lub internauta przeglądający wybraną stronę ma możliwość zagłosowania na wybrany serwis. Przy użyciu ośmiostopniowej skali można przyznać odpowiednią ocenę dla prezentowanych projektów lub poziomu obsługi.