Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją ekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperacja, a także profesjonalne systemy ogrzewania podłogowego można łączyć w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.

Na stronie internetowej można znaleźć istotne informacje oraz przeczytać o właściwościach polecanych produktów, a także uzyskać indywidualny kosztorys montażu urządzeń we własnym domu.

Specjaliści omawiają w materiałach informacyjnych liczne korzyści wynikające z montażu urządzenia. Przede wszystkim niski koszt eksploatacji , który pozwala obniżyć koszty grzewcze nawet o połowę. Inną istotną zaletą jest jego wysoce ekologiczne funkcjonowanie. Urządzenie nie emituje szkodliwych odpadów , które powstają w tradycyjnym procesie grzewczym, np. w piecach na opał stały.

Firma Nanoterm oferuje kompleksową instalację, serwis i przeglądy pomp ciepła marki DANFOSS i PCC (zobacz tutaj). Typ pompy dobiera się indywidualnie, zależnie od kubatury domu oraz liczby mieszkańców, zapewniając gospodarstwu domowemu, oprócz niskich kosztów użytkowania, niezależność związaną z wahaniami cen energii cieplnej. Niewątpliwą zaletą jest także komfort użytkowania wybranego rodzaju pompy ciepła, który wynika z bezobsługowego charakteru urządzenia. Producent urządzeń zadbał również o design i kształt każdego modelu.

Niewielki koszt instalacji pompy ciepła pompy ciepła szczecin oraz jej wysoka wydajność pozwalają na znaczną oszczędność eksploatacji w porównaniu z korzystaniem z tradycyjnych źródeł. Cena pompy oraz opłaty związane z jej instalacją zwracają się w krótkim czasie. Nanoterm proponując klientom konkretne modele pompy ciepła, gwarantuje jej wysoką jakość , gwarancję długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.