projektując wnętrze trzeba mieć na uwadze, iż podłoga nie jest jedynie powierzchnią użytkową, lecz także niesłychanie ważnym „składnikiem” każdego pomieszczenia.
Teraz coraz większą popularnością wśród klientów może poszczycić się jesion.

deska warstwowa jesion

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
odpady

Autor: Marc Willmore
Źródło: http://www.flickr.com
Czemu? Powodów owego stanu rzeczy jest wiele. Przede wszystkim wspomniane drzewo okazuje się niesłychanie twarde, a przez to odporne na różne uszkodzenia, dla przykładu ścieranie. Jeśli zatem marzysz o solidnej drewnianej podłodze wysokiej jakosci, fantastycznym rozwiązaniem będzie niewątpliwie deska warstwowa Jesion (zdecydowanie pomocna strona, dobrze odwiedzić) świetnie sprawdzi się nieomal w każdym stylu – zarówno w wystrojach rustykalnych jak i skandynawskich.

Cechuje go albowiem bogata gama kolorystyczna. Przyjmuje różnorodne barwy, poczynając od białej po brązową. Z upływem czasu drewno – pod wpływem promieni słonecznych jeszcze bardziej ciemnieje. Trzeba nadmienić, że – choć podłoga (domowa. Wykończenie –podłoga jesionowa) jesionowa może występować w różnych odcieniach – na rynku króluje tak zwany mikst, czyli odmiana zawierająca wszystkie wymienione wcześniej tonacje (podłoga jesion).

Niewątpliwie opłaca się zainwestować w podłogi jesionowe, albowiem dzięki nim nasze wnętrze zyska nieszablonowy charakter i nastrojowy klimat. Czy można pragnąć czegoś więcej?