Na rynku jest tak wielki wybór mieszkań, że każdy klient może trafić na lokum zadowalające go swoją lokalizacją oraz metrażem. Jednakże nie wszyscy się orientują, w jaki sposób zdecydować się na dewelopera, jaki ułatwi mu niniejsze zadanie i z miejsca zaproponuje nowy, idealny dom.

www.atomdeweloper.pl

Autor: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsza jest wiarygodność finansowa wybranego przez nas dewelopera. Musimy zweryfikować czy firma regularnie składa sprawozdania finansowe oraz czy nie toczy się wobec niego sprawa upadłościowa. Można także mieć na uwadze formę prawną, według której działa i dowiedzieć się o jego kapitał majątkowy. Po drugie ważna jest precyzyjna dokumentacja realizowanej inwestycji. Musimy starannie przyjrzeć się pozwoleniom na budowę, księdze wieczystej, jak również zorientować się czy konkretna nieruchomość nie jest obarczona hipoteką, która w przypadku kupna mieszkania spadłaby na nas.

Jeżeli chcielibyśmy cieszyć się ładną okolicą, przyda się też plan zagospodarowania przestrzennego. Jedynie wtedy dowiemy się, jakiego rodzaju inwestycje przewidywane są na następne lata oraz czy za parę miesięcy nie rozpoczną budowy autostrady szybkiego ruchu, która znacznie obniżyłaby wygodę naszego życia. Ponadto warto jest poszperać w Internecie, szczególnie w odniesieniu do deweloperów już od pewnego czasu działających na rynku. Można wyszukać w ich temacie wiele interesujących informacji, i tych pozytywnych, i tych niekoniecznie dobrych. Jednym z deweloperów zasługujących na szczególną uwagę jest Archicom Wrocław – czytaj o Archicom.

mieszkanie

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
To deweloper (zobacz też rumia mieszkania od dewelopera) posiadający ponad dwadzieścia lat doświadczenia, toteż doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb osób poszukujących mieszkania oraz umie im zaproponować odpowiadające im mieszkania. Tworzy jedynie najlepszej jakości inwestycje mieszkaniowe, co potwierdzają pozyskane certyfikaty oraz nagrody.

Także rekomendacje na jego temat powinny nas nakłonić do współpracy, gdyż klienci cenią Archicom Wrocław chociażby za bezpieczną współpracę, sumienność, trzymanie terminów i atrakcyjne propozycje mieszkaniowe. Każdy deweloper kusi klientów swoją ofertą, ale nie daj się zwieść pozorom. Nie zapominaj, aby zweryfikować wszystkie wyszczególnione wyżej elementy, a będziesz pewien, iż zdecydowałeś się na najlepszą opcję i zamieszkasz w miejscu, o którym zawsze marzyłeś.