Spory procent ludzi śni o przepięknej oraz szykownej dekoracji swego mieszkania.
Udekorować możemy wszystko — od balkonu aż do wielkanocnego stołu.

szkło

Autor: Glamorous
Źródło: Glamorous

dekoracja

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym razem chodzi o to, by było to zrobione elegancko i z umiarem. Rzecz w tym, że wszyscy architekci wnętrz twierdzą, że najczęstszym błędem, który robią rodacy, jest przesyt. dekoracja najczęściej ma za wiele elementów oraz sporo krzykliwych kolorów. Wówczas zamiast być szykowną jawi się po prostu krzykliwą. A czegoś takiego byśmy przecież nie chcieli. Jeżeli nie czujemy się zbyt dobrze w tej branży, to mądrym wyjściem jest zwrócenie się do profesjonalisty z prośbą o pomoc. Rzecz jasna dekorator przyjedzie do nas, by przeprowadzić z nami rozmowę, ale także po to, by zobaczyć swoje miejsce pracy. Jeśli na przykład zależy nam na cudownej dekoracji okien, to nie może być to wyrwane z pokoju. Designer musi wiedzieć, jak duże jest okno, ale także musi zweryfikować, jaki odcień ścian mamy w pokoju i jakie wybraliśmy meble. To wszystko się liczy, gdyż w konsekwencji wszelkie elementy powinny tworzyć jedną całość.

Jeżeli zainteresowała Cię ta kwestia, koniecznie sprawdź link a poznasz o wiele większą ilość szczegółów, które na pewno wywołają u Ciebie piękny uśmiech.

Jeśli planujemy zlecić aranżację całego domu, to powinniśmy wyszukać takiego specjalistę, który zna się na rzeczy. Powinniśmy poszukać w internecie.

Tam mamy szansę przeglądnąć stronę internetową dekoratora oraz uczciwie stwierdzić, czy jego projekty nam się podobają. Pamiętajmy, że to my decydujemy, czy chcemy bardziej tradycyjne dekoracje czy może coś innowacyjnego.