Istnieją takie momenty w życiu każdego z nas, iż potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeśli mamy dużych ,tak zwanych”zaskórników”, może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni zwrócić się o pożyczkę, na przykład, do najbliższej rodziny albo też do konkretnej instytucji finansowej.

Czasami bywa jednak i tak, iż nie będziemy w stanie uzyskać pomocy finansowej w taki sposób. W niektórych bankach procedura przyznawania pożyczki ciągnie się dość długo a dodatkowym utrudnieniem są warunki, które trzeba spełnić aby otrzymać pieniądze.
wystawa sklepowa z ciuchami

Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Laptop, biurowiec

Autor: Maxime Guilbot
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem mogą być w takich sytuacjach tzw. “chwilówki”, czyli pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez różne firmy finansowe. Świetnym przykładem jest choćby Extra Portfel, zobacz extra portfel a więc oferta z której skorzystać ma okazję niemal każdy. Co niezwykle ciekawe, kredyt (polecamy warunki kredytu hipotecznego) ten jest całkowicie darmowy do kwoty dwóch tysięcy, jeśli będzie spłacony w ciągu miesiąca od zaciągnięcia zobowiązania. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, iż mamy możliwość skorzystania z tego produktu wypełniając formularz przez odpowiednią stronę www.
rzeczoznawcy majątkowi

Autor: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei jeśli dysponujemy już jakimiś oszczędnościami a także myślimy o ulokowaniu kapITału, to warto przeanalizować propozycję lokat. Jest to rodzaj inwestycji, która opiera się na wpłaceniu środków na konkretny rachunek bankowy na pewien okres, w trakcie którego nie możemy wybrać środków, gdyż grozi to utratą odsetek. W dostępnych ofertach jest wiele takich produktów.
Doskonałym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, zobacz lokatę bezkarną w bgżoptima w jakiej mamy wysokie oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku straty odsetek w wypadku wcześniejszej rezygnacji. Dodatkową zaletą jest długość funkcjonowania lokaty – tylko 3 miesiące, co powoduje, że nie musimy “zamrażać” kapitału na długi czas.