Deweloperzy mają teraz moment przejściowy. Wraz z końcem roku przestał funkcjonować rządowy program dopłat do kredytów, a kolejny nie posiada jeszcze ustalonego terminu swojego początku. Zaistniała sytuacja powoduje, że na rynku nieruchomości ma miejsce stagnacja.

mieszkania

Autor: Włodarzewska SA.
Źródło: Włodarzewska SA.
Sprzedaż nieruchomości mocno zagrożona ze względu na niepewną sytuację gospodarczą. Wszak kredyt hipoteczny to zobowiązanie na lata. Deweloperzy planując następne inwestycje muszą się nie lada natrudzić gdzie w dzisiejszych czasach opłaca im się zamrozić pieniądze.

Jednym z takich miast jest bez wątpienia Gdańsk.

Jeśli sądzisz, że nie znajdziesz w sieci ciekawych informacji, to przekonaj się (https://legra.biz/) treści, gdyż można w nich przeczytać atrakcyjne dane na interesujący Cię wątek.

To miasto z piękną kartą historyczną, ściąga do siebie ludzi z całego kraju. Dlatego też mieszkania (nowe mieszkania tu) Gdańsk od zawsze się tu sprzedawały. Jego atrakcyjność podnoszą spore inwestycje unijnego kapitału, stąd też zwłaszcza młodzi ludzie mają tu szansę na pracę. Gdańsk wiele zyskał na tego typu inwestycjach. Bardzo zmienił się jego wygląd: ciągle powstają nowoczesne osiedla.

Willa Sowiniec Kraków

Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service

Deweloper. najczęściej wznosi nowe budowle w bardzo dobrych dzielnicach. Dużo umożliwiają przechadzki w ciepłe dni, a wyposażone w zabawki place zabaw są idealne dla małych dzieci. Ponad to mają przystępne połączenia autobusowe. Otaczająca budynki infrastruktura musi być konkurencyjna, bo inaczej będzie trudno sprzedać taką nieruchomość. Stąd też są one często otoczone bankami, szkołami. Mieszkańcy muszą mieć wrażenie, że wszędzie jest blisko. Czyli większość tego, co konieczne aby mieszkać komfortowo.

Gdańsk to przykładowe miejsce, w którym odpowiednio przeanalizowane miejsce na inwestycje spowoduje, że obie strony będą zadowolone z transakcji kupna-sprzedaży. Dzięki temu klienci będą mieli wszystko o czym marzą w zasięgu ręki: tanie mieszkania w interesującym mieście.