W kraju od początku roku obserwujemy zjazd w dół kosztów u deweloperów. Stolicy Pomorza ta tendencja obniżkowa nie ominęła. Przeciętnie za metr kwadratowy mieszkania wyłożymy teraz 6000, to sporo mniej niż rok temu o zbliżonej porze. W kwestii willi jest jeszcze lepsza sytuacja dla planujących zakup. Tu ceny za metr spadły aż o 500 złotych. Aktualnie należy wyłożyć około cztery i pół tysiąca za metr kwadratowy. Jak widać, zarówno jeśli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową tendencję.

Gdańsk

Autor: MrSco

Niezbędne informacje cenowe już poznałeś. Teraz rodzi się trudne pytanie – gdzie żyć w nadmorskiej metropolii? To bardzo istotny zakup na długi czas, więc nie należy niczego robić lekkomyślnie.

Polecam przynieść kawałek papieru i wypisać swoje potrzeby, a potem skonfrontować je z rynkowymi ofertami.

Ten wpis, to nieprawdopodobnie wciągający materiał? Jeśli też tak uważasz, to kliknij na odmienny temat, a pełna treść (https://glazurex.com.pl/) sprawdzi się tu niezwykle.

Zobaczysz je oczywiście w sieci, po wpisaniu takich formułek, jak na przykład „Gdańsk mieszkania”. Oceń drobiazgowo swoje warunki – ile członków posiada twoja rodzina, czy wychowujesz latorośle. To bardzo ważne, by maluchom zapewnić dobre okoliczności na dorastanie. Muszą dostać dostęp do renomowanych szkół, miejsc rekreacyjnych i przyrody. Jeżeli jesteś człowiekiem w jesieni życia, na pewno docenisz sielankowe peryferie metropolii.

Dla mieszkańców młodych, wkraczających w dorosłe życie, polecam mieszkanie w samym środku nadmorskiego miasta. Taka dzielnica daje dojście do wszelkich atrakcyjnych miejsc oraz szybki dojazd do miejsc pracy. Powab podwyższa mnogość pomników historii Starego Miasta. Dogodny jest także wygodny transport na podmiejską plażę.

Ciekawą propozycją, która scala zarazem komfortową komunikacją z centrum, jak i zieloną okolicę, okazuje się osiedle Maćkowy. To naprawdę wygodny i cichy region miasta, perfekcyjny dla osób doceniających odpoczynek od chaosu. Olbrzymią zaletą osiedla są ceny. Cztery kąty tam znajdziesz już od 4 tysięcy za m2, o wiele mniej, niż w centrum metropolii. Deweloper (zobacz ofertę)posiada w ofercie tam eleganckie budownictwo jedno i wielorodzinne.