Persony, które nie przepadają za jarzeniowymi, mocnymi albo orientalnymi odcieniami powinny się w aranżacji pomieszczeń ograniczyć do szarości i brązów. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.

Świetnie nadają się one do wykończenia wszystkich wnętrz w mieszkaniu.

Nie obawiaj sie, że informacji na omawiany wątek nie znajdziesz, gdyż są tu. Wystarczy wejść na proponowany artykuł, który znajduje się pod odnośnikiem.

Szare mieszkanie dość nietrudno jest urządzić. Jest to przecież delikatny kolor i delikatny. Zależnie od tego, jakie wybierzmy do niego dodatki będzie

minimalizm

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com

rewelacyjny do pomieszczeń w mieszkaniu, ale oprócz tego będzie fajnie prezentować się pomieszczeniu biurowym w firmie. W zależności od tego, jakie dodatki chcemy mieć, można tu postawić na wiklinowe gadżety, albo totalnie inne – np. czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Lokum w brązach znowu będzie z pozoru trochę cieplejsze i przytulniejsze, niż przypadek pierwszego. Tym bardziej, że w takim przypadku mamy większe pole popisu w wyborze odcienia brązu – znajdziemy tu tak samo ciepłe, piaskowe odcienie, jak i całkiem chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym przypadku poszukując bibelotów także warto stawiać na wiklinowe kosze, różnorakie drewniane bibeloty, czy nadmorskie zdobycze – muszelki, kawałki drewna.

Ślicznie będą również prezentować się wszelkie szklane, przeźroczyste przedmioty – butelki możemy wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej aranżacji na mieszkanie w kolorze szarym albo brązowym odnajdziesz na stronie. Czasem byłam nimi zaskoczona.