Marzenia o własnym gniazdku z reguły rozpoczynają się od określenia miejsca, metrażu, czy ceny. Jednak jedną z pierwszych decyzji, które powinno się podjąć zabierając się do poszukiwania własnego M, jest możliwość pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym. Zakup lokum to często postanowienie na wiele lat, a nawet na całe życie, dlatego warto pamiętać, ażeby precyzyjnie określić własne oczekiwania i potencjał.

mieszkanie

Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com

Nabycie lokalu bezpośrednio od dewelopera niesie za sobą dużo profitów. Przede wszystkim kupując gotowe mieszkania Wrocław ( na mapie), można zaaranżować je według osobistego uznania. A indywidualne wnętrze dopasowane do potrzeb to marzenie wielu kupujących. W mieszkaniu od dewelopera możemy sami zaprojektować ukształtowanie pomieszczeń, skonstruować swoją aranżację i zdecydować o doborze surowców, mebli czy akcesoriów. Poza tym, sporym pozytywem jest sposobność montażu wyposażeń i podejść, jakie zezwolą zaoszczędzić energię, a tym samym zminimalizować przyszłe opłaty. Kupujący mieszkania od dewelopera mają gwarancję bezpieczeństwa, gdyż dla każdej inwestycji prowadzony jest rachunek powierniczy, na który interesanci wpłacają kapitał. Mieszkanie od dewelopera to w większości sytuacji nowe osiedle z licznymi udogodnieniami. Dźwig, czy podziemny parking są obecnie normą. Na nowym osiedlu jest możliwość też liczyć na plac zabaw dla dzieci, ochronę, nadzorowanie, czy przydatne usługi w parterach. To udogodnienia, jakie inwestor gwarantuje wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom odbiorców.

ważny link

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup mieszkania Wrocław-Biskupin na rynku pierwotnym to obszerniejsze potencjały negocjowania wartości. Kolejną wartością zakupu nowego lokum z rynku pierwotnego jest wykorzystanie programu rządowego. W ramach pomocy skarbu państwa jest możliwość pozyskać od 10 do 20 proc.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe materiały na omawiany wątek, to sprawdź proponowane www (http://www.domax.com/pl/produkty/zawiasy-zamkniecia), które posiadają również informacje na podnoszone zagadnienie – kliknij zatem tu.

wartości mieszkania w formie udziału własnego do kredytu, co w dużym stopniu podwyższa atrakcyjność kupna nowego mieszkania. Garaże, nowe windy, jakość wykończenia klatek, lub osiedlowy plac zabaw podwyższają wygodę życia. Kupując mieszkanie od dewelopera możemy liczyć na to, że możliwe niedociągnięcia obiektu i samego mieszkania pozostaną naprawione w ramach gwarancji.