Kawa, to upajający napój o ożywiającym działaniu, który bardzo chętnie wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się uznaniem również ze względu na jedyny w swoim rodzaju smak i zniewalający aromat. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez dwóch lub trzech szklanek kawy dziennie.

Autor: visualpanic
Barwa naparu i powab palonych ziaren inspirują też dekoratorów wnętrz. Filiżanka z ciepłą kawą to rozpowszechniony motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które zazwyczaj stosuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Tematyka ziaren kawowych i różnokolorowych, suszonych ziół, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety kuchenne. W minimalistycznej kuchni lub jadalni na bank znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Nawet w przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi, lub na ścianie za stolikiem jadalnym.

Do kuchni i toalet używa się specjalne fototapety, odporne na wpływ wilgoci i ubrudzenia. Dla pewności można przykleić z zewnątrz taflę szklaną lub pleksi – wtedy łatwiej utrzymać ją w schludności.

Widzisz tu niezwykle atrakcyjne tematy, jednak kliknij bez wahania ten link, ponieważ to bez dwóch zdań unikalna witryna – ona również Cię zaintryguje!

Zanieczyszczenia zatrzymają się na szkle i wystarczy przeczyścić je szmatką z detergentem.