Współczesność charakteryzuje bardzo duża konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy stają na głowie, by zainteresować swą ofertą nowych konsumentów.

Pojawia sie jednak pytanie: w jaki sposób efektywnie zwielokrotnić wyniki sprzedaży i zachować swoją czołową pozycję ?
wynajem długoterminowy Toyota

Autor: iStock.com
biuro

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Klucz do sukcesu stanowi z całą pewnością dobrze zmotywowany zespół. Jednym z najpopularniejszych pozapłacowych środków doceniania jest służbowe auto. Nikogo nie powinno więc dziwić, że coraz więcej zakładów decyduje się na wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od lat cieszy się mianem lidera w branży flotowej, głównie za sprawą eleganckich modeli, atrakcyjnych programów finansowania oraz licznych zdobytych nagród. Ponadto – co nie bez znaczenia – Toyota „stawia” na najnowsze i zaawansowane technicznie rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Chcesz przeczytać inne równie pomocne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj import artykułów dekoracyjnych z Chin, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Dobrze byłoby zaznaczyć, iż finansowanie floty samochodów z reguły ma miejsce w ramach tzw. leasingu operacyjnego.

Takowe „wyście” przynosi bowiem masę różnych korzyści, dla przykładu możliwość odliczenia podatku VAT bądź też nieobciążanie bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność jak również zdolność kredytowa.
Prowadzisz własny biznes? Wobec tego nie czekaj i już dziś przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę samochodów.