Powierzchnie mineralne i żwirowe posiadają dziś bardzo duże zastosowanie, wskutek tego produkuje je wiele rekomendowanych, doświadczonych firm.

Nawierzchnia mineralna poświęcona jest przede wszystkim do miejsc powiązanych z wypoczynkiem, sportem czy też rekreacją, tam sprawdzisz więcej – Więcej informacji znajdziesz na interchemol.com.pl. Tego typu nawierzchnie na pewno odszukamy na placach zabaw, kortach tenisowych, i także ścieżkach rowerowych bądź leśnych. Do tego nawierzchnia mineralna jest również stosowana w alejach parkowych czy też na parkingach. Charakteryzują się one ogromną trwałością, oraz także wodoprzepuszczalnością, to wysokiej jakości Produkty, które posiadają liczne certyfikaty jakości.parkiet – http://www.parkietypryczynicz.com.pl/parkiet-debowy.html -Nawierzchnie mineralne nie jedynie cechują się doskonałą jakością, lecz również eleganckim, stylowym wizerunkiem. Wolno je sporządzić w wielu przeróżnych odcieniach, często różnorodność powierzchni mineralnych da się spostrzec na placach zabaw dla najmłodszych.
moc

Autor: Albert Dedden & Paul Keizer
Źródło: http://www.flickr.com
wentylacja

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White
Nawierzchnia żwirowa również ma niemałe zastosowanie, tym bardziej, iż jest ogromnie bezproblemowa do układania, przepuszcza wodę oraz znakomicie wpasowuje się w każdy fragment krajobrazu, więcej czytaj – Więcej. Nawierzchnia żwirowa stosowana jest zwłaszcza na parkingach, placach ogrodowych oraz grillowych, a także na przyrodniczych dla krajobrazu ścieżkach. Do tego nawierzchnię żwirową użytkuje się również przy podjazdach do garaży, dróżkach na polach golfowych albo ścieżkach zdrowia (również tych ofiarowanych dla jednostek niepełnosprawnych).

Multum doświadczonych przedsiębiorstw specjalizuje się dzisiaj w produkcji nawierzchni żwirowych, wskutek tego bez problemu odszukamy dużo fascynujących ofert.