By mieć pewność, że budynek jest właściwie chroniony przed ewentualnym pożarem, należy zamontować w nim mocne techniczne drzwi, które mają wszystkie wymagane certyfikaty.
Jeżeli ciekawią nas porządne drzwi przeciwpożarowe, to dobrze będzie zaglądnąć do Internetu.

zakup

Autor: JD Hancock
Źródło: http://www.flickr.com
Starczy odpalić przeglądarkę oraz wstukać określone hasło, aby dostać bardzo wiele użytecznych wyników z adresami stron salonów, które oferują nowoczesne rozwiązania przeciwpożarowe. Trzeba pamiętać, aby porządnie sprawdzić czy kupowane drzwi posiadają wymagane certyfikaty. Wyłącznie to da nam gwarancję, iż będą one należycie ochraniały nas przed ogniem. Solidnym drzwiom przeciwpożarowym nie można niczego zarzucić, są niezwykle istotne w obiektach publicznych, lecz da się je też zamontować w willach prywatnych.
portret - samochody

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze będzie także porządnie posprawdzać, jaka jest ognioodporność tych drzwi i czy nadają się do ciężkich warunków. Bardzo dobrym rozwiązaniem do lokali mieszkalnych będą drzwi EI30 – są to drzwi uniwersalne wewnętrzne znakomicie sprawdzające się jako drzwi wejściowe np. do mieszkania. Da się je wykonać w wersji jednoskrzydłowej lub dwuskrzydłowej. Oczywiście jest również możliwość nadania niecodziennych wymiarów drzwiom EI30. Należy jednakże wcześniej porozumieć się z producentem. Mamy też do wyboru mnóstwo wyposażenia dodatkowego, jak przykładowo: zamki – zobacz zamki elektryczne – elektroniczne czy samozamykacze nawierzchniowe.

Dobrym rozwiązaniem może być przejrzenie propozycji kilku salonów oraz zestawienie kosztów. Możliwe, że znajdziemy wyjątkowe okazje i nieco oszczędzimy.