To idealny czas, by nabyć cztery kąty! Ceny za metr kwadratowy ciągle obniżają się na terenie całego kraju. Jeżeli więc zebrałeś dużą sumę albo masz możliwość wzięcia kredytu na ten cel, nie wahaj się dłużej. Oto zwięzły przewodnik, w którym dowiesz się, jakie rejony dawnego Breslau są najlepsze do mieszkania, a jakie nie mogą pochwalić się dobrą reputacją wśród mieszkańców.

Jeżeli chcesz odszukać nieruchomości na sprzedaż we Wrocławiu, do okienka wyszukiwania wstaw sformułowanie „nieruchomości Wrocław” (polecam nieruchomości od Archicom Holding). Przed decyzją warto przeznaczyć trochę czasu na planowanie. We Wrocławiu, jak generalnie w każdej metropolii, są różne rejony – niezłe i fatalne do osiedlenia się.

Osiedle Cztery Pory Roku

Autor: Grupa Archicom
Źródło: Grupa Archicom

Najlepszym miejscem do życia wydaje się rejon tak zwanej Wielkiej Wyspy. Ten obszar dawnego Breslau słynie z dużej liczby parków. Mieszkający tam ludzie lubią przechadzki po miejscowych parkach, cenią sobie również wyjątkową ciszę. Fantastyczna kwestią jest sąsiedztwo pięknych wrocławskich atrakcji – ogrodu zoologicznego i imponującej Hali Stulecia. Jedyną wadą Wielkiej Wyspy jest dystans od środka miasta. W 2013 roku będą realizowane remonty dróg, które bardzo utrudnią dojazd do osiedli położonych na Wyspie.

Tańsze lokale znajdziesz na rogatkach Wrocławia (). Są to nierzadko bardzo eleganckie i obszerne mieszkania. Niestety, Wrocław jest znany z kiepskiej komunikacji, więc zakup domu z dala od Rynku wydaje się nietrafionym pomysłem.

Inne tego typu publikacje w kontekście omawianego zagadnienia także są emocjonujące – więcej pod wskazanym adresem (https://crocushill.pl/). Kliknij zatem tutaj i przekonaj się, że to prawda.

Najtańsze domostwa znajdziesz na Psim Polu – wielkiej dzielnicy, która do dziś nie posiada linii tramwajowej. Władze miejsce w tej kwestii od dawna lekceważą protesty wrocławian, którzy codziennie męczą się w wielkich korkach.

W przypadku, kiedy szukasz domów do kupienia, musisz uściślić swoje sformułowanie, które wstawiasz do okienka wyszukiwania w internecie. Prawidłową frazą jest np. „mieszkania na sprzedaż Wrocław”.