Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent, jaki będzie nie tylko ładnie się prezentował, ale także pięknie pachniał, to możesz zainteresować się tego typu produktem jak ceramiczny kominek.

kompostownik

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardzo nastrojowy dodatek, jaki mógłby dodać uroku wnętrzu każdego mieszkania. Możesz go również używać w biurze, mieszkaniu, czy też w korytarzu. Dzięki odmiennym kształtom oraz kolorom, w jakich jest oferowany, niemalże dowolna osoba znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Na pewno będzie nadawać w domu niezwykle nastrojowej atmosfery.

Masz zamiar odnaleźć inne tego typu materiały? Jeżeli tak, ta wskazówka spod linku jest warta uwagi, gdyż dotyczy podobnej kwestii.

Jest to nieduży kominek ceramiczny, który ma nieduży otwór, przez który widać świecącą się w kubku świeczkę zapachową oraz błyskający w tego typu ceramicznym kominku płomyk. Unoszący się w całym pokoju aromat olejków eterycznych z pewnością wprowadzi bardzo miłą atmosferę. Zwłaszcza w nieprzyjemne jesienne wieczory albo w okresie zimowym, gdy przecież dużą część czasu przebywamy w ciepłym domu.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg

Kominek może odświeżyć powietrze po zakończeniu gotowania oraz skutecznie zdominuje smród tytoniu. Taki kominek to też doskonały pomysł na podarunek dla praktycznie dowolnej osoby. Rozmiary tego kominka to przykładowo 14 cm wysokości, 9 cm szerokości i 8 głębokości. Można by go nabyć za zaledwie kilkanaście złotych. Taki kominek to doskonały patent na odpoczynek, czy śliczną dekorację. Doskonale poprawia nastrój i oczyszcza pokój, chociaż mógłby służyć także jako odstraszacz insektów.

Jest wykorzystywany w aromaterapii, czyli w leczeniu za pomocą aromatów płynących z olejków eterycznych. Należy jednak pamiętać, aby postawić kominek w bezpiecznym miejscu, gdyż ceramika może się łatwo stłuc.