Nowe mieszkania uwielbiają niestandardowe pomysły. Zwykle sposobem na udaną aranżacje jest konsekwencja, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym ciekawiej. Drzwi wewnętrzne są podstawowym elementem aranżacji.

jadalnia

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Nie można zostawiać wyboru drzwi na koniec. Już na etapie projektów trzeba zaplanować, czy to będą drzwi przesuwne. Wrocław ma wiele firm oferujących takie systemy, więc aby uwzględnić wcześniej instalację, dobrze dowiedzieć się na czym właściwie się zasadza. Najlepsze jest schowanie płyty drzwi w ścianie.

Oszczędność przestrzeniNieduże mieszkania, nawet dwupokojowe, potrzebują mądrego zaaranżowania przestrzeni. Naprawdę dobrze dostać kolejny pokój. Mieszkania nazywane studio, które dzisiaj są tak popularne, wyróżniają się otwartą kuchnia, a to ma wady i zalety. Najlepiej jednak się osłonić, a do tego służą właśnie drzwi. W sypialni z kolei można stworzyć specjalny kąt, wykorzystywany do pracy albo jako garderoba.

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

W ogromnych kamienicznych mieszkaniach też da się je wykorzystać. Przesuwanymi drzwiami można dzielić bardzo duże pokoje, mnożąc w ten sposób niezależnych pomieszczeń. Nie zawsze wymaga to generalnego remontu

Niektórzy, analizując takie rozwiązanie, wyobrażają sobie tandetne drzwi harmonijki – jednak to przeszłość. Obecnie wybór drzwi przesuwnych jest tak duży, że trudno szybko kupić właściwe. Właściwie w każdym stylu da się wybrać odpowiedni kolor i wzór. Modne stały się też interesujące drzwi szklane. Wrocław i inne duże miasta mają największy wybór, dlatego przesuwne szklane panele można dobrać do swojego gustu i wyposażenia domu.

Drzwi wewnętrzne - sypialnia

Autor: star5112

Najciekawsze drzwiPrzesuwne drzwi zwykle kupują ci, którzy chcą zyskać przestrzeń. Natomiast skrzydłowe drzwi są dobre wszędzie tam, gdzie jest dużo miejsca. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego popularnego rozwiązania, stąd też jest w polskich mieszkaniach standardem. Dobrze uczynić atut z drzwi wrocław ma potężny wybór sklepów, a więc i ciekawego wyposażenia wnętrz. Drzwi są w stanie przykuwać uwagę i być w centrum domu lub zlewać się sprytnie z tłem – wszystko zależy projektanta.

Odkryj propozycję firmy DA-BUD:
Wyświetl większą mapę