Czym konkretnie jest wspomniany w temacie bidet? Do czego służy oraz jak dużo może nas kosztować? No a deska bidetowa? Po co tak ogólnie jest no i po co ją zakładać? To wszystko oraz znacznie więcej bez nawet najmnejszego problemu odnajdziesz w środku naszego najnowszego – świeżo co napisanego – artykułu!
Wbrew wszelkim pozorom nie każdy z nas tak naprawdę wie, czym jest bidet.

deska bidetowa

Autor: waferboard
Źródło: http://www.flickr.com
No a jest to tak naprawdę połączenie sedesu wraz z umywalką – no i nie chodzi tutaj tylko o wygląd wspomnianego bidetu, który to instaluje się dokładnie tak samo jak każdą muszlę klozetową (czyli może być wiszący albo też stojący) no i który na dodatek posiada zainstalowany kran, jak każda umywalka – który służy przede wszystkim do mycia się w okolicach krocza w bardzo wygodnej, siedzącej pozycji, bez konieczności rozebrania się. Czym jednakże bywa w takim razie deska bidetowa? A więc pełni ona funkcję dokładnie taką samą co deska klozetowa – ma zakryć wewnętrzną stronę naszego bidetu, czyniąc otoczenie wizualnie bardziej „czystym” i sterylnym nie jedynie dla oka, lecz i dla wszystkiego naokoło, albowiem jak wiemy bakterie przenoszą się niewiarygodnie łatwo, a takiego typu „ochrona”, za każdym razem je ograniczy. Co do samej kwestii powiązanej z cenami, to bidet może kosztować nas od paru stów po nawet powyżej tysiąca, zaś deska bidetowa to w rzeczywistości wydatek dodatkowych kilku setek, gdyż ich cennik wygląda dokładnie tak samo co ten, który dotyczy desek (maszyny do drewna) klozetowych (czyli wcale nie bywa aż tak tani, jakbyśmy chcieli).

Należy tu zapamiętać, że deskę bidetową należy po dobierać odpowiednio do posiadanego przez nas modelu bidetu, albwoiem jak w przypadku sedesów, tak równiez i tu mamy różne Rozmiary i formy.