Pierwsze własne własne m to z reguły jedna z tańszych ofert, osiągalnych na danym rynku. Wybór pada zazwyczaj na niewielkie lokale w budowlach z wielkiej płyty. Ich silną stroną jest przyzwoicie rozwijana infrastruktura, czyli jeden z najistotniejszych cech, korzystna lokalizacja. Jej dobór odbywa się kosztem gorszego standardu, jaki w tym budownictwie jest uznawany za niezbyt wysoki.

Jednak

budowa

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com

nabywając pierwsze mieszkanie Przyjaźni Wrocław, warto zastanowić się, czy w przyszłości będzie to lokal interesujący na rynku. Kiedy pozycja finansowa rodziny poprawi się, dobrze jest rozporządzać gniazdkiem, które zyskuje na cenie, albo przynajmniej łatwo znaleźć na nie nabywcę.Zakup wymarzonego mieszkania łączy się z wieloma wyborami. Nabycie mieszkania to nierzadko rozstrzygnięcie na niemało lat, a nawet na całe życie, toteż powinno się pamiętać, żeby dokładnie ustalić własne oczekiwania i potencjał. Atutem nowego mieszkania jest to, że jest możliwość go urządzić konstrukcje dachowe drewniane wiązar system podstaw wedle własnego gustu.Nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław kreują możności zakupu lokum także na obrzeżach miasta. Razem z rozrostem miasta obrzeża osiągają coraz lepsze połączenia z centrum miasta, przez co lokalizacja staje się coraz to bardziej atrakcyjna. Dodatkowo, chcąc sprzedać tego rodzaju lokal, będzie się dysponowało względnie nowym mieszkaniem o porządnym standardzie.

Jeżeli potrzebujemy czekać bez problemu na nowo budowane mieszkanie, odszukajmy dewelopera, który proponuje rachunek zamknięty. Do wpłacanych przez nas w trakcie budowy funduszy, deweloper nie będzie miał w takim przypadku dojścia. Będzie mógł po nie sięgnąć dopiero w takim razie, kiedy zawrzemy akt notarialny na mieszkanie przesyłający na nas własność mieszkania. A to znaczy, że gdyby deweloper splajtował, odzyskamy wszystko, co wpłaciliśmy na rachunek. Owego poczucia bezpieczeństwa nie da nam powierniczy rachunek otwarty, bo bank wypłaca deweloperowi przechowywane na nim pieniądze w miarę wzrostu prac. Bank dozoruje wszelki etap budowy, posiada też prawo wglądu do wydatków i dowodów dewelopera.