Jeżeli budujesz swój dom, bez wątpienia od początku rozważasz, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, jaka niedługo będzie w nim mieszkać. Poza odpowiednim systemem alarmowym, niezbędny jest jeszcze dobry zamek, który najlepiej kupić w renomowanej firmie. Zwłaszcza godna uwagi jest firma Gerda Warszawa, mająca wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu proponuje swoim klientom wysokiej jakości asortyment.

zamek

Autor: Winkhaus
Źródło: Winkhaus
Przede wszystkim zamek antywłamaniowy musi zapewniać pierwszorzędny poziom zabezpieczenia i mieć certyfikaty, jakie zapewniają o urzeczywistnianiu precyzyjnie ustalonych norm jakości. Wybierając atestowane zamki można uzyskać opłacalne zniżki od naszej firmy ubezpieczeniowej, gdy będziemy myśleć nad polisą ubezpieczeniową dla własnego domu. Zamek musi być wielopunktowy, to znaczy mieć co najmniej 3 punkty ryglowania, by drzwi nie można było wyważyć. Oczywiście nigdy nie można mieć gwarancji, iż drzwi zostaną na miejscu, lecz im większa trudność, by je usunąć, tym większa szansa, że złodziej się rozczaruje. Ciekawym elementem wyposażenia są wkładki profilowe bębenkowe, jakie umożliwiają wymontować je i wymienić na inne, gdy zdarzy się, że zgubimy klucz. Uchroni to nas przed zmianą zamka oraz poniesieniem kolejnych, niemałych kosztów. Co więcej wyższej klasy zamki posiadają również szyldy, jakie zabezpieczają zamek przed jego wymontowaniem z drugiej strony. Nigdy nie wybierajmy zamków, jakie nie dają się otwierać od wewnątrz, gdy zamkniemy je będąc na zewnątrz, a pozostali domownicy zostają w domu, ponieważ np. wychodzimy do pracy, a dzieciaki śpią. W razie wypadku, np.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie pasjonujący, to zobacz także na pomocne notatki, które mają absorbujące informacje – na pewno Cię pochłoną zupełnie!

pożaru, nie będą w stanie szybko opuścić domu oraz zostaną uwięzieni nie mając szans na ratunek. Będą musieli szukać innego wyjścia, co może nie być najprostsze przez ogień albo dym będący we wszystkich pomieszczeniach. W stresie nawet otworzenie drzwi balkonowych może być kłopotem, a zwłaszcza dla mniejszych pociech, które raptownie przebudzone nie będą wiedzieć, co się dzieje.

Decydując się na firmę Gerda Warszawa masz gwarancję, że twój dom i twoja rodzina będą bezpieczni. Zanim pojedziesz na zakupy, zapoznaj się z jej produktami na witrynie internetowej, a z pewnością podejmiesz właściwe decyzje i będziesz cieszyć się mocnym zamkiem, a obawy przed włamaniem oraz kradzieżą od razu znikną.