Urządzając publiczną toaletę w naszym kraju na szczęście coraz systematyczniej myślimy nie tylko o pożyteczności, ale również o aranżacji. I nieważne czy są to toalety w restauracjach, na dworcach lub w centrach handlowych – nieraz zaskakują one swoim designem, a nie jedynie praktycznością.
Niezwykle często na ścianach możemy zaobserwować przeróżnego rodzaju motywy lub zdjęcia.

Zdarzają się sytuacje, kiedy każda z kabin przerzuca nas do innego świata – tu podwodne życie wielorybów, a tam wędrówki misia polarnego po lodach Arktyki. Niejednokrotnie kosze toaletowe również wpasowują się w taką scenerię. na nich przeróżne obrazki. Jednakże nie tylko design ma znaczenie. Aby takie kosze były użyteczne muszą być wytworzone z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal (stal zbrojeniowa) nierdzewna. Aby używanie ich było łatwe, muszą mieć pedał do podnoszenia i opadania klapki. Kosze toaletowe w miejskich toaletach powinny być dużo większe, niż te produkowane na użytek jednej rodziny. Z reguły mają więcej aniżeli dziesięć litrów.

dachówki ceramiczne

Autor: Plannja
Źródło: Plannja
Szczotki WC także tworzą stylowy i praktyczny element wyposażenia każdej toalety. Szczotki WC pakowane są wspólnie z pojemnikiem, co ułatwia utrzymanie jej w należytym porządku. Chromowane lub stalowe fragmenty uniemożliwiają roznoszenie się bakterii – .

Jeżeli poszukujemy szczotki w eleganckim stylu powinniśmy zdecydować się na innowacyjny design. Użyte najwyższej jakości surowce dają gwarancję, że szczotki WC będą służyć długo i nie będą niszczały.