Polecany serwis posiada w swojej ofercie szeroki wybór projektów domów. Przeglądniesz tam zarówno projekty domów parterowych, domów z poddaszem jak i piętrowych oraz tzw. bliźniaków.

Projekt domu

Właścicieli aut na pewno ucieszy wiele projektów garaży. Wszystkie projekty podzielone są na wiele różnorodnych kategorii co bardzo ułatwia znalezienie interesującej oferty. Jeśli zamierzasz np. wybudować nowoczesny dom – więcej i więcej -, który będzie przyciągał wzrok – nic prostszego- zobacz jak działa wyszukiwarka projektów domów!

Serwis zapewnia darmową wysyłkę i specjalistyczną i darmową pomoc w wyborze projektu. Dzięki temu posiada bogatą i konkurencyjną ofertę usług projektowych, którą może Ci przedstawić w jednym dogodnym dla klienta miejscu. Dzięki swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu konsultant sporządzi dla Ciebie optymalną propozycję zarówno pod względem wydatków jak i formalnym.

Jeżeli skorzystasz z oferty firmy możesz wybrać też dziennik budowy (jest prowadzony przez kierownika budowy i zawiera w swym opisie cały obszar procesu budowlanego), tablicę informacyjną ,zrobioną na samoprzylepnym materiale (zobacz frez nasadzany) wytrzymałym na czynniki atmosferyczne (każdy obiekt na który zostało wydane pozwolenie na budowę musi posiadać tablicę informacyjną budowy) i inne akcesoria zupełnie za darmo!

Twórcy witryny ,zaopatrzyli go w poręczną wyszukiwarkę, która znacznie usprawnia znalezienie pożądanego projektu. Wszystkie te udogodnienia zostały wdrożone, aby zaoszczędzić nasz bezcenny czas i pieniądze.