Spódnice w paski powinny znaleźć się w garderobie każdej damy, ponieważ są wiecznie modne.
Niektórzy sądzą, że w spódnicach muszą chodzić jedynie smukłe kobiety.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Świetnie dopasowana spódnica leżeć będzie idealnie niejednej kobiety.

Czy ta tematyka Cię wciąga? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://www.contechnic.pl/kontenery/), pod którym odnajdziesz potrzebne Ci dane – zobacz, że Cię zainteresują na długo.

Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I tu musimy przemyśleć kilka rzeczy. Pierwsza z nich to długość. Druga kwestia tyczy się tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do pośladków oraz ud będzie pasował jedynie smukłym oraz wysokim dziewczynom. Te, które posiadają szersze biodra, muszą raczej stawiać na szersze kroje. Istotne są też wzory. Paskowa spódnica będzie najlepszym pomysłem dla wielu sylwetek. Paski mogą być przecież poziome oraz pionowo. I każda z tych propozycji będzie pasowała innym kobietom. Paski w poziomie poszerzają optycznie w biodrach oraz udach. Muszą zatem wybierać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. A pionowe paski powinny znajdować się w szafie każdej kobiety, która ma szersze uda i ma ochotę to zamaskować. Taki efekt będzie mocniejszy, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą posiadać oczywiście różną szerokość oraz różne kolory. Pastelowe są bardziej szykowne i zapewne świetnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą świetnie nadawały się na wieczorne spotkania z przyjaciółkami albo na wyjazdy wakacyjne.
Spódnica w paski jest prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Przez to zawsze trzeba trzymać ją w swojej garderobie — najlepiej w kilku wersjach.