Zakładać rodzinę i mieć smyki pragniemy zazwyczaj już na swoim.
Kupno swego mieszkania to niezwykle ważna decyzja.

osoby

Autor: Paweł Bykowski
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Trzeba ją jednak podjąć, jeśli pragniemy się usamodzielnić. Oczywiście wpierw musimy mieć zatrudnienie, żeby być w stanie mieć zdolność kredytową. Gdy już uzyskamy informację o tym, jak wielki kredyt jesteśmy w stanie dostać, to wówczas zaczynamy poszukiwania idealnego mieszkania. Najpierw należy określić, która dzielnica nam odpowiada. Można chcieć mieszkać bliżej centrum (albo wprost przeciwnie) albo wybrać miejsce ze względy na lokalizację naszej firmy. Gdy już zawęzimy pole poszukiwań, to trzeba będzie wyszukać biuro nieruchomości. Można tam zadzwonić oraz umówić się na spotkanie. Gdy będziemy już na miejscu, to pracownik biura z przyjemnością zaprezentuje nam wszelkie najnowsze projekty, które buduje deweloper. Będziemy mogli obejrzeć część mieszkań na wizualizacji. Część z nich będzie już z pewnością w trakcie realizacji. Będziemy mogli zatem podjechać na miejsce i obejrzeć całe osiedle. Jednak trzeba pamiętać o tym, że niestety nie będziemy mieli prawa wejść na plac budowy.

Jeśli szukasz innych danych na prezentowany temat, to także rzuć okiem na (http://www.invado.pl/) pokrewne serwisy, które podnoszą tę kwestię.

W biurze z pewnością będziemy zapytani o to, jakie priorytety posiadamy, jeśli chodzi o wybór lokum.

Pytania zapewne będą dotyczyć tego, które piętro preferujemy, czy chcemy mieć balkon, ile pomieszczeń powinno mieć mieszkanie oraz czy na przykład chcemy mieć oddzielną kuchnię, czy może być ona połączona razem z salonem (tworzy wtedy aneks). Pytań pewnie będzie sporo.