Własne m nowe od dewelopera, czy może używane? Rynek pierwotny oraz wtórny mają swe wady oraz wartości. Okazuje się, iż nie ma rozwiązań najlepszych dla każdego.
Najogromniejszą zaletą nowiutkiego domu jest to, iż jest nowiutkie.

Jeszcze nikt w nim nie zamieszkiwał oraz od A do Z możemy je urządzić wedle własnego smaku, realizując przy tym parę oryginalnych przedsięwzięć. To chwila, kiedy wybrać możemy nie tylko odcienie ścian, lecz częstokroć i ich położenie, co pozwala na dowolną aranżację pomieszczeń nieruchomości. Nowe mieszkanie ma też gwarancję, wszelkie potencjalne mankamenty powinny zostać usunięte przez dewelopera.
budowa

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland

Dla wielu nadrzędnym kryterium przy wyborze nieruchomości jest jej wartość. Możemy ją jednakże analizować wielopłaszczyznowo. Na pewno nie jest to (styropapa cena) samego mieszkania, lecz należy w tym uwzględnić też nakłady inwestycyjne których wymaga ( remont, Wyposażenie), koszty transakcyjne, a także to, jak dużo będzie kosztowało utrzymanie mieszkania w kolejnych latach. Wybór idealnego miejsca do mieszkania jest to najczęściej sztuka ustępstw. Doskonałe mieszkanko położone jest w sielskiej okolicy, blisko centrum bądź miejsca pracy jak też z dojściem do infrastruktury miejskiej. Ale uśredniając warto przyznać, iż domy na sprzedaż Jasienica zwyciężą pod kątem lokalizacji z rynkiem pierwotnym.

To zrozumiałe, iż praktycznie wszystkie ciekawe parcele w miastach są już zajęte. Większość deweloperskich osiedli stawianych jest w oddalonych od centrum miasta dzielnicach, w którym to miejscu infrastruktura dopiero zaczyna powstawać.