Obecnie, o wiele więcej młodych rodzin kupuje własnościowe mieszkania, niż miało to miejsce jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych. Nic w tym dziwnego, bowiem kraj co roku się bogaci, a jego obywatele razem z nim.

Jeżeli mieszkasz w Łodzi, posiadasz dwie opcje do wyboru – sektor pierwotny oraz wtórny. Poznaj zalety oraz wady każdej z tych alternatyw.
Nowe mieszkania w Łodzi z pewnością wywołują większe pożądanie u przyszłych nabywców. Kto bowiem nie pragnąłby mieszkać na nowo zbudowanym osiedlu a także być pierwotnym użytkownikiem własnego domu? Opcja ta jednak do tanich nie należy. Jeżeli szukamy już wybudowanego lokum z rynku pierwotnego, musimy liczyć się z całkiem sporym wydatkiem. Oczywiście cena również zależna będzie także od lokalizacji – poszczególne dzielnice są przecież bardziej popularne. Jeżeli pragniesz nieco zaoszczędzić na takiej transakcji, warto udać się do dewelopera w chwili kiedy nowe osiedle dopiero powstaje. Wówczas, dzięki temu że dopłacasz do inwestycji, dostaniesz znaczy rabat – nowe mieszkanie Łódź.
molo w Gdańsku

Źródło: pixabay
Jednak nie każdego ciekawią nowe mieszkania w Łodzi, miejsce to bowiem posiada na swym terenie wiele przedwojennych kamienic.

To jest bardzo absorbująca tematyka i dobrze byłoby ją przeanalizować dokładniej, zatem bez wahania sprawdź szczegóły pod adresem, który jest tu.

Jeżeli lubisz wysokie i pokaźne lokale w malowniczych gmachach, ta opcja będzie dla ciebie idealna. Ceny za Mkw mogą być nawet dwa razy mniejsze niż w sytuacji rynku pierwotnego. Lecz koszty utrzymania takiego lokalu mogą być całkiem spore. Bowiem nie raz trafiają się w nich piece gazowe, które są o wiele kosztowniejsze od opcji miejskich, dostępnych na nowoczesnych osiedlach – polecane nowe mieszkania w Łodzi.

W rozróżnieniu od twoich preferencji, ciekawszą alternatywą będą dla ciebie starsze lub nowe mieszkania w Łodzi.

Zarówno sektor pierwotny oraz wtórny mają swoje wady i zalety, zazwyczaj finansowe. Dlatego jeśli planujesz taki zakup, warto jest uważnie przeanalizować swoje środki a także preferencje.