Dziś możemy mieć podłogi jakie tylko byśmy chcieli. Może to być podłoga z terakoty lub podłoga drewniana. Zamiast drogich drewnianych desek możemy zdecydować się na tańsze panele podłogowe, jakie wyglądają także bardzo ładnie, a są znacznie tańsze.
Moglibyśmy dziś nabyć panele firmy Parador, jakie cechują się najwyższą klasą ścieralności.

wycinanie laserowe

Autor: Maciej Wojnicki
Źródło: http://www.flickr.com
Mają też największą grubość deski. Wszystko to powoduje, że podłoga ułożona z takich paneli służyć będzie użytkownikom przez mnóstwo lat. Różne kolory paneli pozwolą zaspokoić nawet bardzo wybrednych odbiorców. Na panele (SP – systemy solarne wrocław) dawana jest gwarancja producenta, jaka trwa dwadzieścia pięć lat. Jeżeli podłoga z tych paneli ułożona jest w obiekcie użyteczności publicznej, wówczas gwarancja trwa 5 lat. W sklepie można nabyć również panele, które przypominają deski drewniane. Te panele sprawiają wrażenie bardzo naturalne. Zachęcający dekor spółka oferuje wszystkim interesantom, którzy doceniają typowe drewno i klasyczne wyjścia.
parador

Źródło: pixabay.com
Jedną z najpopularniejszych kolekcji w sprzedaży są panele o kolorze dębu. Są to panele węższe niż standardowe. Optycznie mogłyby powiększyć one wnętrze, w jakim są ułożone. Taki rezultat wzbogaca również wykończenie krawędzi fugą czterostronną. Ze względu na to, że podłoga to jeden z najbardziej istotnych elementów pomieszczenia, firma troszczy się o to, aby panele dawały uczucie luksusu oraz czyniły, że dane pomieszczenie tworzy niezapomnianą atmosferę. Dziś już nie wchodzi się do biura z brudnymi butami.

Dzisiaj podłogi w biurach układane są z pięknych paneli, które sprawiają wrażenie, że biuro jest naszym domem. Spółka Parador proponuje również swym interesantom różne artykuły, jakie ułatwią im układać podłogę, o której od dawna marzyli.