Dbałość o higienę to wyjątkowo istotna kwestia, jednak nie dla wszystkich używanie zwyczajnej toalety jest tak proste. Osoby w podeszłym wieku lub z niepełnosprawnością mogłyby w niektórych przypadkach posiadać duże problemy z korzystaniem przykładowo z łazienki.

deska bidetowa

Autor: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Szczęśliwie wytwórcy sanitariatów znakomicie o tym wiedzą, z tego też powodu w swej palecie produktów posiadają różnego rodzaju towary, jakie ułatwiają takim osobom codzienną dbałość o utrzymywanie czystości.
Czy wiesz, że są nowoczesne wersje przedmiotów, których możemy używać do utrzymywania czystości? Przykładowo tego typu deska dębowa bidetowa może zostać wyposażona o swój panel sterowania, za pomocą jakiego mogłabyś przykładowo regulować nawet temperaturę deski oraz… wody, jaka przemywa Twoje intymne okolice po tym, gdy już załatwisz swe potrzeby fizjologiczne. Warto tutaj wspomnieć, że taka innowacyjna deska bidetowa ma swój nieduży bojler o pojemności około 1 l, więc całe urządzenie musi być podpięte do prądu. Zależnie od typu deski, mogłaby ona mieć różne dodatkowe role. Istnieją zatem przeróżne tzw. programy mycia, jakie różnią się od siebie przykładowo ciśnieniem lecącej ze specjalnej dyszy wody oraz stopniem wysunięcia wymienionej dyszy. Jest rola czyszczenia dla kobiet i czyszczenia dla wszystkich ludzi, niezależnie od płci.

umeblowanie

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com
Montaż takiej deski trwa około pół godziny oraz nie stwarza bardziej rozbudowanego kłopotu nawet osobom, jakie nie znają się na hydraulice.

Tego typu deska bidetowa posiada naturalnie system wolnego opuszczania, co może zapobiec jakimkolwiek trzaskom, jednak przy wielu innych jej funkcjach to jedynie tak zwana wisienka na torcie.