Zapatrzenie się w historyczne odniesienia do w najwyższym stopniu szlachetnych materiałów kamieniarskich może prowadzić do pomyłek.
Takim nieporozumieniem jest, wykonywanie nagrobków marmurowych.

W polskim klimacie praktycznie nie używa się (i prawidłowo) marmuru jako materiału na nagrobek. Dzieje się tak dlatego, iż jest to skała wapienna przez co w zetknięciu z wodą oraz mrozem niesłychanie szybko ulega on erozji. Po dekadzie w polskim klimacie – i po zetknięciu się z zanieczyszczeniami powodującymi kwaśny deszcz – tego rodzaju nagrobki będą, bez wątpliwości w stanie opłakanym i nie pomoże nawet w najwyższym stopniu staranna piecza a także sprzątanie.
Turbiny wiatrowe

Autor: bogenfreund
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bogenfreund/465058200/
Zadecydowaliśmy już jak wyglądał będzie grobowiec naszego krewnego. Chcemy jednak, żeby oprócz inskrypcji pojawiło się tam też zdjęcie.

Podobnie emocjonujące artykuły znajdziesz w pokrewnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem duże koparki, który jest tu.

Jest parę opcji związanych z jego stworzeniem, przy czym jedna jest na pewno w najwyższym stopniu popularna. Wpisujemy w wyszukiwarkę wyraz: fotoporcelana, następnie zdjęcie należy przynieść do zakładu, jaki zajmie się wytworzeniem jego odsłony nagrobnej. Dość często wybierana jest jego odsłona czarno-biała, choć równie dobrze spożytkowana może zostać opcja w pełni barw. Może ono zostać zrobione w krysztale. Wielu ludziom bardzo podoba się portret zmarłego wyrzeźbiony w kamieniu. Na pewno będzie to trwałe oraz efektowne rozwiązanie. Jednakże niemalejącą wziętością cieszy się cały czas fotoporcelana.

Jest tutaj opcja nanoszenia farbki ręcznie czy też wykorzystania do tego komputera. W efekcie końcowym uzyskujemy zdjęcie nagrobne, jakie, w warunkach standardowych, przetrwa wieki.