Nabyłaś malutkie mieszkanko i od niedawna jesteś na etapie jego urządzania? Zastanawiasz się mocno jak wykonać małe mieszkanie? Już podpowiadam! Na starcie, jeśli planujesz urządzanie małego mieszkania zaplanuj jakie strefy planujesz w nim stworzyć.

wnętrze

Autor: jjandchris
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy masz mieszkanie z dwoma pokojami, zastanów się, czy masz w planie zrobić osobną sypialnię, czy może mały pokój przeznaczysz na domowe biuro albo dziecięcy pokój. Zaplanuj wnętrze mieszkania tak, by każdy z domowników posiadał w nim swoją prywatną przestrzeń. Kiedy masz kuchnię połączoną z salonem, znajdź w tej przestrzeni przestrzeń do spotkań towarzyskich, jedzenia posiłków i wypoczynku z książką w ręku – zobacz. Teraz wiele sklepów i firm meblowych wychodzi do poszukujących umeblowania z rewelacyjnymi pomysłami na zrobienie wnętrza szafy, albo zabudowę mebli w przedpokoju, gdzie zmieścimy nie tylko ciuchy ale i setki maleńkich przedmiotów.

Jeżeli pragniesz bez zwłoki wyszukać pokrewne artykuły dotyczące tego problemu, zobacz dodatkowe info (roletomat.pl/) na podobnej stronie.

W dodatku będą one uporządkowane, a przestrzeń szafy zostanie optymalnie wykorzystana. Tak samo obecnie z różnego rodzaju niewielkimi systemami półeczek i szuflad do przechowywania przypraw, butelek i innych rzeczy.

mieszkanie

Autor: Stephan Mosel
Źródło: http://www.flickr.com

Podczas wybierania mebli – wybierajmy na smukłe i wysokie modele, które będą miały delikatną konstrukcję. Niech będą koniecznie białe, albo w jasnych, kremowych kolorach. Zyskamy w ten sposób większą przestrzeń do przechowywania przedmiotów. Zminimalizujemy także wtedy maksymalnie ilość przedmiotów w mieszkaniu. Więcej fajnych rad odnalazłam na .