krzepki i miarowy sen, to najlepszy kosmetyk, zapewniający świetlisty wygląd każdego dnia. Aby nieprzerwanie wstawać w dobrym zdrowiu i pełnym entuzjazmu, należy pamiętać o paru elementarnych zasadach.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o przewietrzenie pokoju, w którym śpimy, opuszczenie rolet oraz pobycie się źródeł hałasu. Kolejnym krokiem jest dobór wygodnego łóżka i odpowiedniej, miłej dla ciała pościeli. Każdy producent pościeli, stara się przyciągnąć uwagę klienta modnym kolorem i fantazyjnym wzorem, ale tylko nieliczni na pierwszym miejscu stawiają jakość. Polecamy pościel eurofirany. Dotyk przyjemnej tkaniny, sprawia, że miękko odpływamy w słodkie sny.

Coś dla oka

Łóżko sypialniane   rama metalowa

Autor: Bethany L King
Źródło: www.flickr.com

Pościel bez wątpienia jest wizytówką sypialni. Odpowiednio dobrana tkanina i kolor, sprawiają, że pomieszczenie, w którym śpimy daje nam poczucie ukojenia i bezpieczeństwa. Pościel nadaje ostateczny szlif naszej sypialni. Elegancka za dnia, stanowiąca o gustach i charakterach mieszkańców, w nocy zamienia się w otulającą tkaninę, aby uczynić sen spokojnym i ciepłym. Barwy, jakie mamy wokół siebie mają spory wpływ na nasz nastrój, a odpowiednia pościel może ożywić lub ukoić wnętrze. Pościel bawełniana, satynowa, a ostatnio lniana, to obecnie najbardziej popularne tkaniny do wyrobu produktów pościelowych. Są to materiały naturalne, przyjazne dla skóry i zapewniające komfort snu.

Coś dla ciała

Łóżko powinno być wygodne – nie za miękkie, nie za twarde. materac należy dobierać m.in. do swojej wagi, wieku, pozycji w jakiej śpimy oraz stanu zdrowia. Podczas zakupu materaca, najlepiej nie spieszyć się z wyborem i oprócz fachowej pomocy sprzedawcy, zdać się na intuicję, odpoczywając kilka chwil na wybranym modelu. Zobacz też pościel dla dzieci disney. Kluczową/Priorytetową sprawą, jest wybór odpowiedniej pościeli. Choć na rynku jest bardzo dużo modeli, przy wyborze pościeli najczęściej kierujemy się własnym gustem i zasobnością portfela. Kupując pościel hurtownia będzie miejscem idealnym, jeśli zależy nam na dużym wyborze i niskiej cenie. Jeśli kierujemy się powyższymi kryteriami i chcemy znaleźć pościel idealną, warto wykorzystać internet. Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę frazy: „pościel hurt”, pojawi się duża ilość propozycji. Nic tylko wybierać i śnić.

Coś dla duszy

łóżko

Autor: Calvado.pl
Źródło: Dekoria.pl

Najważniejszą zasadą, nie tylko podczas układania się do snu, jest wsłuchiwanie się w potrzeby naszego organizmu. Co to oznacza? Że należy udać się do łóżka wówczas, gdy naprawdę chce nam się spać, a nie tylko po to, by spać określoną liczbę godzin lub wyspać się na zapas. nikt nie zasypia na żądanie, a przewracanie się z boku na bok przynosi jedynie poddenerwowanie. Przed snem idealny jest relaks – weź ciepłą kąpiel, posłuchaj spokojnej muzyki, poczytaj pogodną książkę. W razie potrzeby sięgnij po szklankę ciepłego mleka z miodem, herbatkę z melisy lub lampkę czerwonego wina. Wszelkie zmartwienia i emocjonujące przeżycia postaraj się rozwiązać za dnia. Jeśli krążą Ci po głowie ważne sprawy – zanotuj je na kartce i zajmij się nimi jutro. Zobacz pościel andropol. Kilka minut przed ułożeniem się do snu, przewietrzmy pokój i uregulujmy temperaturę w sypialni – idealnie, jeśli wynosi 22-23 stopni. Okna (sprawdź: okna pcv) zasłoń żaluzjami, jeśli przeszkadza Ci blask księżyca, albo światło lampy. Spróbuj myśleć o czymś przyjemnym, a za chwilę odpłyniesz w krainę snu…